D-Link - 1. místo v soutěži Česká cena za PR

15. 6. 2010 12:31    Rubrika: Tiskové zprávy

D-Link získal 1. místo v soutěži Česká cena za PR

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Věrnostní portál D-Best pro partnery společnosti D-Link obstál v silné konkurenci

D-Link, dodavatel end-to-end síťových řešení pro firmy i domácnosti, zvítězil nad silnou konkurencí a v prestižní soutěži Česká cena za public relations obdržel 1. místo v doplňkové kategorii Technologie, IT za svůj věrnostní portál pro partnery D-Best. Slavnostní vyhlášení výsledků již 5. ročníku soutěže Česká cena za PR, kterou pořádá Asociace Public Relations Agentur (APRA), se konalo 9. června 2010 v hotelu Marriot Prague.

Věrnostní portál pro partnery společnosti D-Link s názvem D-Best představuje jedinečný on-line kanál mezi firmou D-Link a jejími partnery, který přispívá ke zlepšení vzájemné komunikace a potažmo lepším obchodním výsledkům dané společnosti.

„Velmi nás těší, že náš on-line partnerský portál D-Best nenašel letos konkurenci a odnesl si 1. místo ve své kategorii. Hlavním oceněním pro nás zůstává funkčnost našeho portálu a jeho obliba mezi našimi partnery,” uvádí Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika.

Věrnostní portál D-Best pracuje na speciálně vytvořené mikrostránce www.d-best.cz, kam mají přístup pouze registrovaní partneři nakupující produkty D-Link. D-Best, který dnes využívá již přes 1 100 unikátních zákazníků, se stal se centrem informací pro partnery D-Link, obsahuje informace
o produktech, promoakcích, zpravodajství z oblasti IT/síťových prvků, fórum, help linka 800, věrnostní systém s nabídkou zboží, které si může každý partner zakoupit. Partnerům sdruženým pod D-Best je také zasílán elektronický newsletter D-Storm obsahující hlavní informace webu. Novinkou je propojení D-Best s www.facebook.com/dlinkcz a možnost stažení videorecenzí produktů D-Link.

V současnosti ve střední a východní Evropě využívá koncept D-Best dalších pět poboček D-Link s celkovým počtem registrovaných partnerů 7 500.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


| Diskuse | Tiskové zprávy