OKAY - prodej LED televizorů a netbooků roste

17. 6. 2010 19:51    Rubrika: Tiskové zprávy

České domácnosti jdou vstříc novým technologiím – prodej LED televizorů a netbooků roste

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

OKAY Elektrospotřebiče zaregistrovaly v posledních 6 měsících výrazný nárůst zájmu o technologické novinky – LED televizory a netbooky. Prodej LED TV se za posledních 6 měsíců dokonce zvýšil trojnásobně.

„Televizory s LED technologií již nejsou cenově nedostupnou novinkou, registrujeme velký nárůst zájmu. Například za posledního půl roku se prodeje LED televizorů zvýšily trojnásobně“, říká Rudolf Jeřábek obchodní ředitel společnosti OKAY Elektrospotřebiče pro Čechy.

„Také netbooky zažívají nyní velký boom. Zákazníci si je z velké části kupují jako druhý počítač do domácnosti nebo jako počítač na cesty. Před létem jsme tak pro ně připravili zajímavou cenovou nabídku.“ dodává Rudolf Jeřábek.

OKAY Elektrospotřebiče přicházejí od středy 16. června do úterý 22. června s unikátní cenovou nabídkou. Za 4.999 Kč mohou zákazníci koupit netbook ASUS EEE1001PX s RAM 1 GB a HDD 160 GB. Druhým výrobkem v akční nabídce je Full HD LED televizor SHARP LC40LE600V s úhlopříčkou 102 cm za 15.999 Kč. Ceny nabízených produktů jsou zhruba o 20% nižší než ceny konkurenčních prodejců v kamenných obchodech, a dokonce jsou i nižší než v internetových e-shopech.

Výrobky budou dostupné na všech 85 prodejnách v České republice. Prodej je omezen jedním kusem na jednoho kupujícího.

* Ze všech prodaných televizorů v síti prodejen OKAY Elektrospotřebiče jich v období říjen-prosinec 2009 bylo 4% LED TV. V období březen-květen 2010 se tento poměr zvýšil na 12%.
** Ze všech prodaných notebooků+netbooků v síti prodejen OKAY Elektrospotřebiče v období říjen-prosinec 2009 bylo 12% netbooků, za období březen-květen 2010 se poměr zvýšil na 16%.


| Diskuse | Tiskové zprávy