DreamWorks Animation vsadil síťovou infrastrukturu HP

7. 7. 2010 11:58    Rubrika: Tiskové zprávy

Síťové technologie HP výrazně zlepšují výkon datových center a podporují nejnáročnější technologická prostředí

DreamWorks Animation vsadil síťovou infrastrukturu HP

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost HP oznámila, že si studio DreamWorks Animation SKG Inc. (Nasdaq: DWA) zvolilo komplexní řešení divize HP Networking pro zlepšení výkonu a spolehlivosti své síťové infrastruktury a datových center, aby mohlo snáze produkovat další úspěšné filmové trháky typu série „Shrek.“
Rozhodnutí o nákupu produktů HP předcházely ve společnosti DreamWorks náročné testy zaměřené na testování jejich výkonu a spolehlivosti při maximálním zatížení. Součástí produktového balíku byl mimo jiné i nový podnikový přepínač pro datová centra HP A12500 (H3C S12500). Výsledky testů společnosti DreamWorks ukázaly, že špičkové síťové produkty HP jí pomohou výrazně zjednodušit stávající síťovou infrastrukturu, lépe využít její kapacitu i výkon a skokově snížit spotřebu energie i celkové náklady na provoz IT infrastruktury.
Klíčovou součástí nového HP řešení nasazeného ve společnosti DreamWorks je inteligentní řídicí centrum HP Intelligent Management Center (IMC, resp. 3Com IMC), které poskytuje jednotnou správu síťové infrastruktury tvořené technologiemi různých výrobců. HP IMC má při migraci datového centra studia DreamWorks zjednodušit správu sítě, jež bude schopna růst společně s celým podnikem.

„Provedená testování nám ukázala, že síťová řešení HP jsou nejlepší volbou pro další růst naší IT infrastruktury a globálních poptávek,“ řekl Derek Chan, šéf digitálních operací ve společnosti DreamWorks. „Snažíme se agresivně využívat nové produkty HP řady A od okraje až po jádro našeho datového centra. To nám umožňuje účinně držet krok s rostoucími nároky i výzvami našeho podnikání, díky čemuž můžeme plánovat vývoj dalších inovativních digitálních filmových titulů."

Dodané řešení divize HP Networking kombinuje portfolio blade serverů HP ProLiant, datových úložišť a nástrojů pro správu. Společnost DreamWorks tak může využívat vysoce výkonné flexibilní infrastruktury a nejmodernějších IT technologií, jež umožňují snadné škálování výkonu dle aktuálních potřeb jednotlivých projektů. Bohaté možnosti využití konvergované infrastruktury HP navíc pomáhají společnosti DreamWorks udržet konkurenční výhodu při současném snížení složitosti IT infrastruktury a provozních nákladů.


| Diskuse | Tiskové zprávy