T-Mobile -Twist sady na České poště

20. 7. 2010 15:59    Rubrika: Tiskové zprávy

- Tarif Twist Přátelé

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění
T-Mobile reaguje flexibilně na potřeby svých zákazníků. Aby byl svým klientům ještě blíž, spustil pilotní projekt prodeje Twist sad na téměř osmi stovkách poboček České pošty. Od 12. července si tak mohou zákazníci zakoupit vybranou sadu telefonu s kartou za 549 Kč včetně DPH přímo při návštěvě vybrané poštovní pobočky.

Operátor tímto projektem rozšiřuje síť obchodních kanálů tak, aby byl dostupný i v menších městech. V pilotním provozu bude v nabídce Twist sada s telefonem Samsung E1170 a SIM kartou s tarifem Twist Přátelé. Česká pošta za tímto účelem vybrala celkem 784 poboček napříč celou Českou republikou.

Mezi největší výhody tarifu Twist Přátelé patří bezesporu možnost volání na pět vybraných kontaktů do jakékoli sítě za zvýhodněnou sazbu 3,50 Kč včetně DPH a SMS na těchto pět čísel jen za 1,50 Kč včetně DPH. Vyměnit kontakt v Přátelích lze až 5x v měsíci a tato služba je poskytována zdarma.

Nastavení vybraných čísel je možné na internetu v sekci Můj T-Mobile, prostřednictvím SMS nebo Aplikace Mých 5 a pomocí zákaznické linky T-Mobile na 4603.


| Diskuse | Tiskové zprávy
Sdílej: