Emporia v nabídce T-Mobile

28. 7. 2010 14:50    Rubrika: Tiskové zprávy

Emporia v nabídce T-Mobile

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

- Jednoduchý telefon pro seniory
- Se smlouvou na dobu určitou již od 1 Kč

T-Mobile rozšiřuje nabídku jednoduchých telefonů určených především pro dříve narozené. Ve spolupráci se společností Emporia Telecom nabídne operátor od 1. srpna model Emporia TALK premium, který je charakteristický především svou jednoduchostí a snadným ovládáním. K dostání bude již od 1 Kč.

„Používání mobilu už dávno není doménou jen mladých lidí s vřelým vztahem k technologiím,“ říká Petr Dvořák, marketingový ředitel T-Mobile a doplňuje: „Jsme opravdu rádi, že můžeme do naší nabídky nabídnout právě přístroj Emporia TALKpremium, který vyhovuje potřebám starších uživatelů. Ti tak mohou snadno udržovat kontakt se svými blízkými.“

„Spolupráce s českou pobočkou mobilního operátora T-Mobile je logickým vyústěním úspěšného partnerství obou společností v řadě evropských zemí. Telefony Emporia, které na místo velkého počtu nejrůznějších funkcí nabízí uživatelskou jednoduchost, tak nyní budou snadněji dostupné ještě většímu počtu uživatelů,“ komentuje Filip Ulík, country manažer Emporia Telecom pro Českou republiku a Slovensko.

Emporia TALK premium je mobil určený pouze pro volání a posílání SMS. Velká tlačítka, rozměrný a snadno čitelný displej i srozumitelné funkce ideálně splňují potřeby starších lidí. Tento model má také vylepšenou technologii přenosu zvuku, hlasitější vyzvánění než běžné modely a nevadí ani lidem s naslouchátkem.

Přístroj se dodává s ochranným pouzdrem a v jeho výbavě nechybí další užitečné funkce jako například budík nebo praktická baterka. Standardní cena v prodejní síti T-Mobile bude činit 2 099 Kč s DPH, telefon však bude možno získat i v dotované variantě již za 1 Kč.


| Diskuse | Tiskové zprávy