EA - The Sims Medieval

3. 8. 2010 21:49    Rubrika: Tiskové zprávy

The Sims™ se vracejí v čase, a to rovnou do středověku! Vydavatelství EA Play společnosti Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) dnes oznámilo vývoj nové série The Sims™ Medieval s populárními postavičkami z The Sims™ v období středověku v rámci herního systému, který nemá v dějinách The Sims obdoby. Vůbec poprvé si hráči budou moci tvořit vlastní hrdiny, vydávat se na dobrodružné výpravy, vládnout královstvím, rozšiřovat je a hrát za každého simíkovského hrdinu v zemi. V příbězích hráčů plných dramatu, lásky, konfliktů a humoru jsou možnosti tvořivosti takřka nekonečné.

EA - The Sims Medieval

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění„Středověk je dobou intrik, legend a vzrušení. Představuje perfektní pozadí pro zcela novou sérii studia The Sims především pro nekonečné množství příběhů, které na něm lze vyprávět,“ uvedl Scott Evans, generální manažer The Sims Studio. „The Sims Medieval nabízejí hráčům nový herní zážitek, jenž – jak doufáme – si fanoušci simíků vrchovatě užijí. Na své si přijdou i příznivci strategií a her na hrdiny, protože budou moci vládnout královstvím a vyrážet na odvážné výpravy.“

The Sims Medieval nabídne hráčům možnost vybudovat středověké království a ovlivňovat životní kroky jeho obyvatel, od králů a královen přes rytíře a čaroděje až po kováře a bardy. Obsahovat bude i řadu možností vyprávění vlastních příběhů v podobě questů - třeba ukování legendárního meče, uspořádání královské svatby k zajištění ochrany království před zlým černokněžníkem nebo nalezení pramene mládí. Každé dobrodružství se přitom může odvíjet zcela odlišně podle toho, jak hráč se svým hrdinou postupuje.

Osud království spočívá v hráčových rukách. Vybuduje jej cestou vnitřního rozvoje, nebo dá přednost velmocenské dominanci a zabírání sousedských držav? Vydá se na cesty za slávou, nebo se bude soustředit na péči o blaho svého lidu? Volba je pouze na něm! Na začátku každé nové hry si zvolí ambice své země, které předurčí nové příběhy.

Vše v The Sims Medieval je vytvořeno v atraktivním středověkém stylu, od herního systému na bázi questů přes předměty jako meče, žezla a trůny až po přitažlivé postavy a graficky zajímavý okolní svět. Hráči získají společně s královstvím hrdinu, kterého mohou upravit podle vlastních představ, určit jeho povahové vlastnosti a zásadní nedostatky. Své postavy blíže poznají nejen na výpravách za dobrodružstvím, ale také při plnění všedních úkolů jako léčení nemocných, obchodování s cizokrajným zbožím nebo kování zbroje. Ať už půjde o zplození potomka nebo souboj na královském turnaji, osudy simíků záleží pouze na hráči. Romantická doba rytířů se vrací v The Sims Medieval.

The Sims Medieval pro PC/Mac vyvíjí The Sims Studio. Vydání je plánováno na jaro 2011 a hra dosud neobdržela věkové hodnocení. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.TheSimsMedieval.com. Dění okolo The Sims 3 můžete sledovat i na oficiální česko-slovenské komunitní stránce na Facebooku na http://www.facebook.com/sims3czsk.


| Diskuse | Tiskové zprávy