Logitech Wireless Combo MK520 - bezdrátová klávesnice a myš

12. 8. 2010 21:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Logitech představuje soupravu štíhlé bezdrátové klávesnice a myši

Logitech Wireless Combo MK520 - bezdrátová klávesnice a myš

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Souprava Logitech Wireless Combo MK520 poskytuje pohodlí a dokonalou kontrolu na dosah konečků vašich prstů – obsahuje klávesnici a myš plné velikosti

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila produkt Logitech® Wireless Combo MK520, což je souprava bezdrátové klávesnice a myši v plné velikosti, díky níž budete mít plnou a komfortní kontrolu počítače na dosah konečků prstů. Klávesnice vám poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné psaní, přičemž vyduté klávesy s nízkým profilem jsou jako kolébka pro vaše prsty. Laserová myš padne příjemně do pravé i levé ruky díky tvarovanému designu s bočními úchopy z měkké gumy.
„Používáte-li notebook, bude díky bezdrátové soupravě Logitech Wireless Combo vše, co děláte, mnohem pohodlnější,“ řekl Jiří Beneš, Country Manager společnosti Logitech. „Kombo klávesnice a myši MK520 je vytvořeno tak, abyste se cítili příjemně i při mnoha hodinách, kdy jej budete používat.“
Prohloubený design a měkce zaoblené okraje tichých kláves s nízkým profilem označovaných jako Logitech Incurve keys™ zajišťuje správnou polohu prstů a usnadňuje jejich klouzání z jedné klávesy na jinou. Baterie vydrží klávesnici napájet tři roky a k dispozici jsou i tlačítka pro přímé ovládání multimédií jedním stisknutím, takže můžete okamžitě ztlumit hlasitost svého počítače nebo přeskočit na další skladbu, aniž byste museli sahat po myši.
Myš plné velikosti padne příjemně do pravé stejně jako do levé ruky a její používání je pohodlné i během dlouhých hodin díky komfortně tvarovanému designu s bočními úchopy z měkké gumy. Baterie myši mají výdrž jeden rok a vysoce výkonný laser znamená, že sledování pohybu bude hladké a bezproblémové prakticky na každém druhu povrchu – s výjimkou skla nebo zrcadla.
Miniaturní přijímač Logitech Unifying je natolik malý, že může zůstat zapojen ve vašem notebooku i během přenášení, a dokáže bezdrátově připojit myš i klávesnici současně, takže obě periférie budete mít k dispozici kdykoli je budete potřebovat. Navíc můžete snadno přidat i jinou kompatibilní myš, klávesnici nebo numerickou klávesnici – aniž byste museli řešit potíže s dalšími USB přijímači.
Přijímač Unifying využívá bezdrátovou technologii Logitech Advanced 2.4 GHz, která zaručuje stabilní spojení téměř bez zpoždění nebo výpadků v dosahu až 10 metrů. A tato technologie je navíc vybavena 128 bitovým šifrováním AES signálu klávesnice – což je jedno z nejlepších zabezpečení, které je k dispozici, aby vaše informace zůstaly ochráněné.
Cena a dostupnost
Očekává se, že souprava bezdrátové klávesnice a myši Logitech Media Combo MK520 bude v České republice k dostání v druhé půlce srpna za doporučenou maloobchodní cenu 1 490 Kč.


| Diskuse | Tiskové zprávy