mivvy MIDroid Q721 - inspirace u iPad

25. 8. 2010 13:52    Rubrika: Tiskové zprávy

mivvy MIDroid Q721: kam se hrabe iPad

mivvy MIDroid Q721 - inspirace u iPad

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Hledáte malé, ale velmi výkonné mobilní zařízení pro připojení k internetu? Mivvy přináší na český trh zařízení MID (Mobile Internet Device) s operačním systémem Android 2.1. Kvalitní designový přístroj s širokým spektrem aplikací a populárním dotykovým ovládáním má, mimo jiné, oproti konkurenčním výrobkům daleko větší možnosti dalšího využití.

Posláním společnosti mivvy® je přinášet na tuzemský trh zařízení pracujíc s nejmodernějšími technologiemi. Tuto vizi jednoznačně naplňuje i horká novinka nadcházejícího podzimu mivvy MIDroid Q721.

Multimediální tablet vážící pouhých 451 g pohání procesor Telechips TCC8902 na frekvenci 720 MHz a 256 MB paměti RAM. Operační systém Google Android 2.1 přináší kromě spousty uživatelských vylepšení nový webový prohlížeč s podporou HTML5, MS Exchange pro nadstandardní práci s emaily, a také optimalizované grafické prostředí. Multimediální výbavu lze díky Android Marketu je navíc možné jednoduše a rychle rozšířit jakoukoli z nepřeberné palety aplikací, jejichž počet již brzy překoná hranici 100 000. Samozřejmostí je přítomnost české lokalizace i klávesnice.
K ovládání slouží 7“ dotykový displej s rozlišením 800 \xD7 480 bodů. Tablet je vybaven 4GB flash pamětí rozšířitelnou až o 32 GB pomocí SD/SDHC karet. Připojení k internetu zajistí vestavěné Wi-Fi.
Přístroj překonává konkurenční produkty zejména svou multimediální výbavou. Pro přehrávání hudby je připraven standardní 3,5mm výstup na sluchátka a vestavěný reproduktor. Přehrávač videa si díky hardwarové akceleraci poradí i s 1080p full HD videem, které lze navíc přehrávat i na externím monitoru nebo televizi připojené přes HDMI rozhraní. Kabel je součástí balení.
Mivvy MIDroid Q721 oslní příkladně zpracovanou konstrukcí s kovovým rámem. Protože dlouhá výdrž na baterie je jeden z nejdůležitějších parametrů mobilního zařízení, je přístroj vybaven Li-Ion akumulátorem o kapacitě 2600 mAh až pro 7 hodin provozu (včetně Wi-Fi). Propojení s počítačem
i připojení dalších zařízení umožňuje dvojice konektorů USB/miniUSB.
Doporučená maloobchodní cena mivvy MIDroid Q721 je stanovena na 4.999,- Kč s DPH.
Další informace jsou k dispozici na www.mivvy.eu.


| Diskuse | Tiskové zprávy