Dell - Jiří Kysela jmenován generálním ředitelem

26. 8. 2010 16:29    Rubrika: Tiskové zprávy

NOVÝM GENERÁLNÍM ŘEDITELEM DELL COMPUTER SE STAL JIŘÍ KYSELA

Dell - Jiří Kysela jmenován generálním ředitelem

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Na pozici generálního ředitele společnosti Dell Computer v České republice byl jmenován Jiří Kysela, který ve společnosti doposud působil jako obchodní ředitel
Společnost Dell Computer jmenovala do funkce generálního ředitele od 1. září Jiřího Kyselu (55). Ten působí ve společnosti Dell Computer na různých manažerských pozicích od roku 2005. V posledním období pracoval na postu obchodního ředitele pro státní správu a partnerské prodejní kanály. Nahradí tak Pavla Zentricha, který se po úspěšném dvouletém působení posouvá na regionální pozici v Dell Consumer divizi.

Jiří Kysela
Jiří Kysela získal svůj inženýrský titul studiem fakulty strojního inženýrství ČVUT Praha se specializací na automatizaci a optimalizaci procesů. Po studiích nastoupil jako programátor do VÚOSO, kde se vypracoval až na pozici Senior Software Development Team Leader. Po zkušenostech s vývojem software založil vlastní společnost Techware. Jiří Kysela působil čtyři roky v Českém Telecomu, kde řídil technickou podporu a oddělení péče o zákazníky divize IOL. Další profesní kroky Jiřího Kysely směřovaly do společností Nextra/ Telenor Networks CE, kde působil jako technický ředitel pro Českou a Slovenskou republiku. Od 1. června 2005 zastával ve společnosti Dell pozici ředitele pro služby, z níž se přes několik manažerských pozic vypracoval na obchodního ředitele pro státní správu a partnerské prodejní kanály. Jiří Kysela se dlouhodobě věnuje práci ve sdružení CZ.NIC, kde je od roku 2005 členem představenstva a sdružení zastupuje i v organizaci EuroISPA.

Mezi jeho záliby patří lyžování, basketbal a rocková hudba. Je ženatý a má tři děti.


| Diskuse | Tiskové zprávy