T-Mobile zahájí prodej iPhone 4 v ČR 27.8.2010

26. 8. 2010 15:11    Rubrika: Tiskové zprávy

- microSIM z standardní SIM kartu snadno, rychle a zdarma

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění
Společnost T-Mobile dnes oznámila, že v České republice zahájí prodej mobilního telefonu iPhone 4 27. srpna. Operátor tento přístroj nabídne ve verzi s kapacitou 16 GB a černé barvě za cenu již od 7 999 Kč. iPhone 4 bude dostupný jak tarifním, tak twistovým zákazníkům. Pro nedočkavé fanoušky iPhonu T-Mobile otevře svoji značkovou prodejnu v Praze, Na Příkopě 23, již v 7 hodin ráno. A aby nákup byl příjemnější, T-Mobile zákazníkům připravil také snídani zdarma.
iPhone 4
iPhone 4 obsahuje funkci FaceTime, díky které se sny o videohovorech stávají realitou. Atraktivní novinkou je i ohromující Retina displej (z angl. sítnice) s vůbec nejvyšším rozlišením, které kdy mobilní telefon nabízel – výsledkem je ostrý text, fotografie i video. Mezi další funkce iPhonu 4 patří fotoaparát s 5 megapixely a vestavěným LED bleskem, možnost nahrávání videa v HD kvalitě, procesor Apple A4, gyroskop poskytující orientaci ve třech osách a baterie umožňující až o 40 % delší dobu hovoru. To vše v nádherném novém designu ze skla a nerezové oceli, který z iPhonu 4 dělá nejtenčí chytrý telefon na světě. Tento přístroj je také vybaven nejnovější verzí nejmodernějšího mobilního operačního systému na světě, iOS 4, která obsahuje více než 100 nových funkcí. Revoluční obchod App Store nabízí přístup k více než 200 000 aplikacím, včetně nového programu iMovie vytvořeného přímo pro iPhone 4.

„Jsme rádi, že patříme k operátorům, kteří svým zákazníkům mohou nabídnout tento dlouho očekávaný produkt,“ říká Petr Dvořák, výkonný ředitel marketingu společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.,
a dodává: „iPhone není jen mobilní telefon. Je to fenomén, který má nespočet nadšených příznivců. V našem portfoliu si vydobyl významnou pozici.“

Ceny
iPhone 4 bude nabízen v několika cenových verzích, již od 7 999 Kč. Základní cena je 16 999 Kč. Potenciální zákazník, který se zaváže k minimálnímu měsíčnímu plnění ve výši 250 Kč, zaplatí cenu 14 499 Kč. Zákazník, který si pořídí telefon iPhone 4 v sadě Twist, zaplatí 17 049 Kč.

T-Mobile nabízí uživatelům iPhonu možnost využívat služby sítě 3G, která pokrývá přibližně 25 % populace, a sítě EDGE dostupné na celém území ČR. „Rádi bychom uživatelům telefonů iPhone 4 připomněli, že mají možnost si aktivovat jeden z našich nejnovějších datových tarifů Internet v mobilu nabízející výhodné ceny pro ty, kteří hojně využívají internet,“ doporučuje Petr Dvořák.

Více informací k datovým tarifům najdete zde: http://www.t-mobile.cz/web/cz/residential/internet/pripojeni-k-internetu.

microSIM karta zdarma
iPhone 4 využívá nový typ SIM karty, tzv. microSIM, která je menší než standardní karta. Spolu s koupí nového iPhonu zákazník, který si aktivuje nový tarif, nebo požádá na prodejním místě o výměnu současné aktivní SIM, dostane microSIM kartu zdarma. Zákazníci mohou využít i unikátní nabídky T-Mobile - každá Značková prodejna T-Mobile bude v nejbližších dnech vybavena speciálními kleštěmi, které dokáží klasickou SIM kartu zmenšit na rozměr microSIM, a to mnohem rychleji, než trvá standardní výměna SIM karty. Tato služba je také zdarma. Pro dočasné použití microSIM v běžném telefonu nabízí T-Mobile microSIM adaptér, jehož cena je 70 Kč.

Více informací se dozvíte na www.t-mobile.cz/iPhone.


| Diskuse | Tiskové zprávy