Lenovo IdeaPad S10-3s - stylový společník pro babí léto

1. 9. 2010 21:19    Rubrika: Tiskové zprávy

Stylový společník pro babí léto

Lenovo IdeaPad S10-3s - stylový společník pro babí léto

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Se svým tenkým 16mm profilem a odlehčeným designem je Lenovo IdeaPad S10-3s perfektním netbookem pro ty uživatele, kteří surfovat na internetu kdykoli a odkudkoli. Tento elegantní společník je vybaven procesorem Intel Atom N475 s frekvencí 1,86 GHz, který poskytuje dostatečně vysoký výkon a zároveň má velmi nízkou spotřebu energie. Práci usnadňuje také 1 GB operační paměť DDR3. Aby notebook lépe odrážel individuální styl, je k dispozici v černé i bílé barvě, ve fialovém provedení se znameními zvěrokruhu nebo růžový posetý květinami.
Na netbooku IdeaPad S10-3s je možné snadno a pohodlně psát na klávesnici se zaoblenými klávesami, která je podobná a z 98 % rozměrově shodná s klasickou klávesnicí známou z notebooků. Uživatelé mohou nyní surfovat na webu ještě rychleji pomocí funkce Quick Start, která umožňuje přístup k celé řadě aplikací i multimediálních souborů a prohlížení webových stránek bez zdlouhavého čekání na plné nabootování systému.
Netbook IdeaPad S10-3s nabízí skvělý obraz a až o 50% větší pozorovací plochu díky HD displeji s LED podsvícením a s rozlišením 1280 x 720 bodů. Hudbu i video oživí prostorový zvuk Dolby Headphone, zatímco nástroj DirectShare umožňuje uživatelům okamžitě bezdrátově synchronizovat své soubory s jiným počítačem bez nutnosti připojení k internetu.
Netbook obsahuje technologii zabezpečení Active Protection System, která byla dříve jen na prémiových noteboocích Lenovo IdeaPad a ThinkPad, technologii rozpoznávání tváří VeriFace, systém OneKey Rescue System, který umí obnovit data po selhání systému, a antivirové nástroje, díky čemuž je používání počítače ještě pohodlnější. Podobně jako u všech netbooků Lenovo 3. generace si uživatelé mohou vybrat z celé palety možností bezdrátového připojení jako 802.11b/g/n a Bluetooth.
Ceny a dostupnost
IdeaPad S10-3s je v prodeji za cenu od 8300 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.


| Diskuse | Tiskové zprávy