Philips 222EL2SB - nový LED monitor

9. 9. 2010 15:25    Rubrika: Tiskové zprávy

MMD představuje nový elegantní monitor s dokonalým obrazem

Philips 222EL2SB - nový LED monitor

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představuje novinku na českém a slovenském trhu. LCD monitor s označením 222EL2SB/00 disponuje 21,5 palcovou úhlopříčkou se širokoúhlým zobrazením, elegantním designem a dokonalým White LED podsvícením. Veškeré parametry displeje splňují nejnovější technické i ekologické standardy. Zbrusu nové LCD od Philips proto uspokojí svou všestrannou kvalitou opravdu každého.
Hlavními výhodami nového modelu širokoúhlého 16:9 LCD monitoru 222EL2SB/00 je především technologická kvalita a splnění všestranně vysokých standardů. Rozlišení Full HD zaručuje perfektní kvalitu sledovaného obrazu a White LED technologie zase přirozené a plné barvy. Dalším bonusem pro ještě lepší požitek ze sledování jsou dvě inovativní funkce pro nejvyšší kvalitu obrazu. SmartContrast zaručuje bohaté detaily a přesné zobrazení světel i stínů. SmartImage Lite poté dokáže automaticky sledovat přehrávaný obraz a dynamicky přizpůsobit parametry zobrazování pro nejlepší možný zážitek z krásných barev a vyvážení.
LCD 222EL2SB/00 má takové parametry, aby uspokojilo opravdu každého klienta, a to včetně těch nejnáročnějších. „Tento monitor s LED podsvícením zaručí perfektní obraz za každé situace. Dalšími výhodami jsou ekologická i energetická šetrnost a především perfektní design,“ řekl Jiří Dubina, obchodní ředitel společnosti MMD Monitors & Displays Czech Republic, jež zastupuje značku LCD monitorů Philips v zemích střední a východní Evropy.
Jednoduchý a čistý design subtilního displeje se zaoblenými rohy zaručí, že bez problémů zapadne do každého interiéru. Elegantní tvary a lesklá černá úprava rámečku jej povyšují na samostatný stylový doplněk vašeho domova. Téměř 22 palová úhlopříčka má dostatečnou velikost pro sledování filmů a hraní her. Přesné kontrolní prvky SmartTouch zaručují intuitivní ovládání.
Velkou výhodou nového modelu Philips 222EL2SB/00 je také dodržování vysokých ekologických a energetických standardů. Ty se vyznačují například využitím šetrných přírodních materiálů a 100% recyklovatelností obalových materiálů. Přidělený certifikát Energy Star 5.0 v současné době vynáší monitor na špičku v energetické úspornosti, kterou potvrzuje i obdržené hodnocení EPEAT Silver v prestižním mezinárodním testu ekologického provozu.
Přednosti LED displeje 222EL2SB/00
Technologie LED – lepší ovládání stmívání LCD podsvícení, mimořádný kontrast
Displej 1920 x 1080p Full HD – nejlepší možná kvalita ze všech formátů vstupního signálu HD
Širokoúhlý poměr stran 16:9 – fantastický obraz při hraní her či sledování videa
SmartContrast 20 000 000:1 – nejvyšší kontrast a nejzářivější obraz
Ovládací prvky SmartTouch – inteligentní ikony citlivé na dotek
Energy Star 5.0 – certifikace programu energetické efektivity
Ekologická šetrnost – snížení obsahu rtuti v zářivkách o 50 %

Technické parametry:
Typ LCD panelu: TFT-LCD
Optimální rozlišení: 1920 x 1080 při 60 Hz
Úhlopříčka: 21,5“
Spotřeba: <17 W (metoda testování EnergyStar 5.0)
Formát obrazu: 16:9
Odezva: 5 ms
Jas: 250 cd/m2
SmartContrast: 20 000 000 : 1
Hmotnost: 4,15 kg
Doporučená min. EU cena: 3161,6 Kč bez DPH


| Diskuse | Tiskové zprávy