D-Link se stal partnerem Run-up 2010

23. 9. 2010 21:02    Rubrika: Tiskové zprávy

D-Link se stal partnerem ojedinělého závodu v ČR v běhu do schodů

D-Link se stal partnerem Run-up 2010

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Vyběhněte nejvyšší budovu v Praze a získejte zajímavé ceny!

Společnost D-Link, přední výrobce síťových
a komunikačních řešení, se rozhodla podpořit 3. ročník netradičního sportovního klání v běhu do schodů Run-up 2010. Do pražského kola tohoto velkého závodu, které se uskuteční již tento pátek v budově City Empiria v Praze na Pankráci, věnovala bezdrátové N 150 směrovače pro domácnost DIR-600, které umožňují sdílet širokopásmové připojení k internetu mezi několika počítači.

Run-up čili běh do schodů je celosvětový závod, který je organizován po celém světě od Berlína, přes Vídeň, Taipei až po Sydney, Chicago nebo Singapur. V České republice se série běhů do schodů koná již potřetí, přičemž první ročník se uskutečnil v roce 2007 v Olomouci. Letošní finále vypukne již tuto neděli 26. září a sejdou se na něm vítězové všech kvalifikačních běhů, pořádaných od května celkem v 5 městech ČR (Ostrava, Zlín, Liberec, Olomouc a Praha). Ti změří své síly a pokusí se vyběhnout 25 poschodí budovy City Empiria v Praze na Pankráci, a to co možná nejrychleji. Nejrychlejší běžec pak získá titul mistra ČR v běhu do schodů a také skvělou první cenu – účast na legendárním běhu do schodů v Empire State Building
v New Yorku. Letošního finále se zúčastní 150 závodníků.
„Jsme rádi, že můžeme podpořit tak netradiční a neuvěřitelné sportovní klání jakým jsou závody v běhu do schodů. Snažíme se podporovat inovátorské nápady a především jejich realizaci v praxi. Věříme proto, že tímto krokem přispějeme k rozvoji jejich kvality, prestiže a věhlasu,” říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.
Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz. Více informací o závodu Run-up 2010 v Česku naleznete na adrese www.run-up.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy