Lenovo IdeaCentre C200 - rodinný all-in-one počítač

30. 9. 2010 13:26    Rubrika: Tiskové zprávy

Lenovo uvádí rodinný all-in-one počítač IdeaCentre C200

Lenovo IdeaCentre C200 - rodinný all-in-one počítač

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Novinka IdeaCentre C200 představuje cenově dostupný rodinný počítač v elegantním a kompaktním provedení, který je vybavený 18,5palcovým HD širokoúhlým displejem s poměrem stran 16:9 a NVIDIA ION 256 MB grafickým procesorem pro podporu videa s vysokým rozlišením. Tento all-in-one počítač, který je k dispozici i s dvoujádrovým procesorem Intel Atom D510 a s integrovanou DVD vypalovačkou, je vhodný pro běžnou kancelářskou práci i zábavu v obýváku. Vyšší kvalitu videokonferencí umožňují integrované stereo reproduktory a kamera Lenovo High-Sense Webcam, která se může pochlubit větším objektivem, jemnějšími barvami a zlepšenou citlivostí, díky kterým vytváří jasnější obraz a větší kontrast, a to zejména v prostředí s nízkou intenzitou osvětlení.
„Lenovo C200 s NVIDIA ION je ideální řešení, které v elegantním provedení splňuje požadavky dnešních digitálních rodin. Jeho velká obrazovka s vysokým rozlišením je ideální pro surfování na internetu, sdílení rodinných fotografií, hraní her nebo pro přehrávání HD videí online. Díky velké obrazovce a snadnému ovládání je IdeaCentre C200 vhodný jak pro seniory, tak i pro děti,“ řekl Pavel Janich, Distributor Account Manager společnosti Lenovo.
IdeaCentre C200 je vybaven funkcí Rescue Lenovo System, rychlým a snadným řešením pro zálohování a obnovení důležitých dat. Pouhým stisknutím tlačítka mohou uživatelé snadno obnovit svá ztracená data, což umožňuje spotřebitelům snadné využívání počítače bez zbytečných starostí.

Ceny a dostupnost
IdeaCentre C200 bude v prodeji za cenu od 8 990 Kč bez DPH.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.


| Diskuse | Tiskové zprávy