Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

30. 9. 2010 12:52    Rubrika: Tiskové zprávy

Plně vybavené notebooky za dostupnou cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Toshiba uvádí nové modely s 15,6palcovým displejem, které poskytují vše potřebné pro každodenní využití

Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení modelu Satellite C660. Tento nový notebook je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají zařízení pro každodenní práci s počítačem – například vyřizování e-mailů, surfování na internetu, standardní kancelářské aplikace a základní multimediální zábavu – a to vše za skutečně dostupnou cenu. Toshiba současně představila další nový model, Satellite Pro C660, který je určen pro profesionální uživatele. Oba notebooky Satellite C660 a Satellite Pro C660 budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání počátkem čtvrtého čtvrtletí 2010.

Velká úložná kapacita pro současný digitální životní styl
Notebook Satellite C660 je vybaven displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") a nabízí texturovaný černý povrch odolný proti poškrábání nebo zašpinění otisky prstů a kryt displeje ve světle šedé kovové barvě (Steel Gray Metallic Light). Tento notebook je vybaven vším, co uživatelé pro každodenní práci s počítačem potřebují. Mohou si vybrat z verzí s výkonnými procesory Intel® nebo AMD® ve spojení s nejmodernějšími integrovanými grafickými kartami a až 8 GB RAM pro pohodlný a bezproblémový multitasking. Satellite C660 má pevný disk s kapacitou až 640 GB a může tak pojmout velké množství dokumentů, fotografií, hudby a videozáznamů nebo filmů. Aby práce s notebookem byla ještě pohodlnější, je integrován i numerický blok s deseti tlačítky a touchpad s vícedotykovým ovládáním.

Flexibilita v komunikaci a sdílení digitálního obsahu
Notebook Satellite C660 je vybaven širokou škálou rozhraní pro komunikaci – k dispozici jsou dva porty USB 2.0, bezdrátové síťové připojení WLAN (Wi-Fi), volitelně i Bluetooth, rychlý Ethernet a čtečka paměťových karet. Dva reproduktory poskytují bohatý a plný stereo zvuk. Díky vestavěné webové kameře* s mikrofonem je velmi snadné uskutečňovat video hovory s přímým osobním kontaktem.

Připraven k okamžitému použití
Pro plný komfort uživatelů se notebook Satellite C660 dodává s předinstalovanou sadou softwarových aplikací, mezi něž patří balík základních kancelářských nástrojů Microsoft® Office Starter 2010 a dále aplikace Nero® 9 Essentials určená pro ripování, vypalování a zálohování dat. K další výbavě Satellite C660 patří exkluzivní softwarové nástroje společnosti Toshiba jako například ovladač multimédií Toshiba Media Controller, jenž umožňuje snadno streamovat multimediální obsah do zařízení s certifikací DLNA®. Graficky přehledné rozhraní aplikace Toshiba LifeSpace pomáhá uživatelům organizovat každodenní činnosti a projekty.

Satellite Pro C660: práce při napjatém rozpočtu
Model Satellite Pro C660 je primárně určen pro profesionály. V provedení s černým texturovaným povrchem nabízí téměř shodné funkční vybavení jako Satellite C660 pro domácí spotřebitele, ale používá operační systém Windows® 7 Professional a dodává se s matným displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6").


| Diskuse | Tiskové zprávy