Epson nabízí domácí kina s vysokým rozlišením

6. 10. 2010 21:10    Rubrika: Tiskové zprávy

za příznivou cenu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Vysoká kvalita a vysoká užitná hodnota jsou ideální kombinací vlastností pro uživatele, kteří si projektor pořizují poprvé.

Společnost Epson® uvedla na trh dva projektory s vysokým rozlišeným (1080p), EH-TW3600 a EH-TW3200, které nabízejí skvělý zážitek vysoké kvality na velkoplošné projekci, za dostupnou cenu. Oba projektory lze snadno instalovat i používat, a proto jsou skvělou volbou pro uživatele, kteří si pořizují takovou technologii poprvé a chtějí investovat do herní, sportovní a filmové projekce ve vysokém rozlišení.

Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou vybaveny technologií Epson 3LCD, což uživatelům přináší hladký živý obraz s vynikajícím jasem a rozlišením. Není potřeba zatahovat závěsy, dokonce ani za denního světla, protože projektory poskytují stejně vysoký výkon bílého i barevného světla - 2 000 lumenů (EH-TW3600) nebo 1 800 lumenů (EH-TW3200), který zajistí přirozené barvy a jasný obraz.

Oba projektory lze pomocí plně nastavitelného objektivu a zoomu snadno nastavit a dosáhnout tak dokonalého obrazu. Připojením projektorů k set-top boxům, herním konzolím a DVD nebo Blu-ray přehrávačům pomocí dvou HDMI vstupů lze snadno vytvořit velkoplošný zážitek v každém obývacím pokoji.

Alexandre Di Caro, product manager for projectors ve společnosti Epson, k tomu dodává: „Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou rozumnou alternativou televizoru s vysokým rozlišením, protože jsou mnohem všestrannější. A co víc, nabízejí větší obraz až do 300 palců (762 cm), kdy se již hry, filmy a sport stávají velmi skutečnými.”

Projektory EH-TW3600 a EH-TW3200 jsou k dispozici od října 2010 za doporučenou maloobchodní cenu vč. DPH: 1.433,- EUR, respektive 1.007,- EUR.

Charakteristické vlastnosti
• Velkoplošný zážitek v plném Full HD rozlišení 1080p
• Technologie 3LCD zajišťuje obraz vysoké kvality
• Díky vysokému barevnému světelnému výstupu lze projekci sledovat i za denního světla
• Temnější černá a jasnější bílá s vysokým kontrastním poměrem
• Snadná instalace pomocí nastavitelného objektivu a zoomu
• Připojte projektor k set-top boxům, DVD či Blu-ray přehrávačům a herním konzolím pomocí 2 HDMI vstupů


| Diskuse | Tiskové zprávy