Mio Moov M300 - Výkonná navigace za přijatelnou cenu

19. 10. 2010 19:18    Rubrika: Tiskové zprávy

Mio Moov M300: Výkonná navigace za přijatelnou cenu

Mio Moov M300 - Výkonná navigace za přijatelnou cenu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Užijte si komfortu, který GPS navigace přináší, a využijte pokročilé funkce, jako například snadné řazení v jízdních pruzích nebo fulltextové vyhledávání cíle.

Společnost Mio Technology, jeden z předních výrobců přenosných navigačních zařízení GPS, představuje nový přírůstek do řady navigací Moov - M300CEU Adria. Nejlevnější model této řady přináší kvalitu a zkušenosti značky Mio, 3,5palcový dotykový LCD displej, kvalitní GPS modul a především velmi podrobné mapy třinácti evropských zemí, mezi kterými nechybí Chorvatsko, Slovinsko nebo třeba Rakousko, řazení v jízdních pruzích a roční aktualizaci map zdarma.

Moov M300 překvapí ostrou, antireflexní, 3,5palcovou dotykovou obrazovkou, která je schopna inteligentně přepnout zobrazení z denního režimu na noční, a navíc perfektně funguje i za ztížených světelných podmínek. Navigace je vybavena novým modulem GPS SiRFInstantFixII, díky kterému rychle získává signály ze satelitů a tím i rychlejší připojení GPS. Nezradí vás proto ani v džungli velkoměsta, ve které mohou být signály GPS blokovány vysokými budovami. Mluvené pokyny výjezdu z dálnice zase pomáhají s orientací na rušných dálničních uzlech. Příjemný hlas vás rovněž upozorní na místa, kde mohou být umístěny radary. Nechybí samozřejmě ani funkce navádění do jízdních pruhů, která vás na cestách zvukově i opticky navede do správného jízdního pruhu tak, abyste vždy při příjezdu na křižovatku nebo na sjezd z dálnice byli tam, kde potřebujete a bezpečně dojeli do cíle.

„Na trh přinášíme zajímavý výkonný navigátor, který se může pochlubit řadou skvělých funkcí za opravdu dostupnou cenu,“ říká Tomáš Kudweis, obchodní a marketingový manažer společnosti Mio Česká republika a Slovensko.

Navigace pracuje bez problémů. Je vybavena softwarem Mio Map s nejnovějšími mapami pro rychlé a přehledné plánování vašich cest a nabízí také interní paměť o velikosti 1 GB
s možností dalšího rozšíření SD kartami. GPS je napájena lithiovou baterií o dostatečné kapacitě, která váš přístroj udrží funkční i při dlouhých cestách. Tenká a lehká navigace Mio Moov M300 je ideální pro každého, kdo hledá bezpečnou a spolehlivou navigaci za velmi přijatelnou cenu 2 290 Kč včetně DPH.
Chcete-li získat více informací o produktech společnosti Mio a maloobchodních cenách, navštivte, prosím, www.mio.com/cz nebo kontaktujte vašeho regionálního zástupce Mio.


| Diskuse | Tiskové zprávy