Epson EB-S9, EB-X9 a EB-W9 - projektory

26. 10. 2010 20:58    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Epson uvádí na trh cenově dostupné projektory určené pro oblast vzdělávání

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nová, snadno ovladatelná řada nabízí učitelům vysokou kvalitu obrazu a inteligentní funkce.

Společnost Epson®, světová jednička na trhu s projektory , představuje projektory EB-S9, EB-X9 a EB-W9, které zastupují cenově dostupnou řadu, jež umožňuje školám vejít se do svých rozpočtů, aniž by musely snižovat kvalitu prezentací. Technologie Epson 3LCD přináší výjimečný obraz, který zajišťuje vyšší kvalitu výuky, díky čemuž všechny tři projektory dokonale plní účel, ke kterému byly navrženy. Bohaté vybavení inteligentními funkcemi činí tyto projektory snadno nastavitelnými a ovladatelnými a pomáhají tak vyučujícím zhodnotit většinu času určeného k výuce.

Školy mají na výběr z různých rozlišení, EB-S9 a EB-X9 jsou vybaveny rozlišením SVGA, respektive XGA. Projektor EB-W9 s rozlišením WXGA bez nutnosti jakékoli úpravy zobrazí vše, co lze vidět na širokoúhlé obrazovce PC.

Projektory jsou vybaveny technologií 3LCD a mohou se tak honosit barevným světelným výstupem, který dosahuje stejně vysokých hodnot jako výstup bílého světla, což znamená, že výukové prezentace přinášejí zářivé, ale přirozené barvy. Vysoký jas 2 500 lumenů umožňuje učitelům ponechat v místnosti rozsvíceno, aby si tak studenti mohli zapisovat poznámky.

Nastavení je rychlé a snadné bez nutnosti zahřívání a učiteli je tak umožněno věnovat více času výuce. Veškerá rozostření lze snadno upravit pomocí manuální vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení, čímž je dosaženo dokonalého obrazu a velké snímky mohou být promítány z krátké vzdálenosti. Tato flexibilita umožňuje přizpůsobit projekci většině velikostí učeben včetně těch nejmenších.

Jediný USB kabel v sobě kombinuje možnost ovládání myši počítače a zároveň zobrazení PC či Mac na projektoru a díky vestavěnému 1W reproduktoru již není potřeba starat se o zvuk, který je přenášen také. Výstup pro monitor umožňuje zobrazení jak na obrazovce počítače, tak i na projekční ploše, takže se učitel nemusí během prezentace otáčet, aby na projekční plochu viděl.

Z důvodu ochrany školního majetku jsou projektory vybaveny mnoha bezpečnostními funkcemi, které je zabezpečují proti krádeži a zahrnují zámek a otvor pro bezpečnostní kabel, zámek Kensington a ochranu heslem.

Julia Lin, projector product manager ve společnosti Epson, k tomu dodává: „Co činí tuto řadu pro uživatele ve školství vysoce hodnotnou, je životnost velmi kvalitní lampy v délce 5 000 hodin a úroveň funkčnosti, kterou žádný další výrobce nemůže v této cenové kategorii nabídnout. Poskytujeme také možnost výběru z 35 jazyků - náš největší konkurent jich nabízí 22 - a splňujeme tak požadavky na jazykově přizpůsobitelné menu.”

Projektory EB-S9 a EB-X9 jsou dostupné od října 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 9.590,- Kč vč. DPH, respektive 12.690,- Kč vč. DPH.
Projektor EB-W9 bude dostupný od 1. listopadu 2010. Doporučená maloobchodní cena bude upřesněna.

Charakteristické vlastnosti
• Díky stejně vysokému výstupu bílého i barevného světla můžete prezentovat v jasnějších podmínkách;
• Projektory jsou vhodné i do té nejmenší učebny a umožňují promítat velké snímky z krátké vzdálenosti;
• Snadné nastavení i vypnutí a funkce okamžitého spuštění a vypnutí;
• Projektory snadno zvládnou vaše PC i Mac prezentace a kombinují ovládání myši i displeje prostřednictvím funkce zobrazení přes USB 2 v 1;
• Provozní náklady jsou díky lampě Epson ETORL nižší, protože je zde garantována mimořádně dlouhá životnost v délce 5 000 hodin2;
• Na výběr je 35 jazyků zobrazovaných na displeji, které lze měnit pouhým dotykem tlačítka;
• Chraňte svůj projektor před krádeží pomocí bezpečnostních funkcí jako jsou zámek Kensington, zámek a otvor pro bezpečnostní kabelu a ochrana heslem;
• Ozvučte svou prezentaci přímo z projektoru prostřednictvím vestavěných 1W reproduktorů.


| Diskuse | Tiskové zprávy