T-Mobile přináší speciální koncert t-music 4v1

10. 11. 2010 20:45    Rubrika: Tiskové zprávy

- Nejrychlejší mimopražští získají vstupenky s dopravou na koncert zdarma

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníT-Mobile přináší pro hudební fanoušky opravdovou lahůdku – speciální koncert t-music 4v1. Čtyři hvězdy v hlavních rolích budou: Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa, Sto Zvířat a United Flavour. Vystoupení proběhne ve středu 24. listopadu v pražské Tesla Aréně.
„Všechny tyto kapely odehrály v historii svou šňůru právě pod křídly t-music tour. Další spolupráce tak byla nasnadě,“ říká Martin Jaroš, ředitel marketingové komunikace T-Mobile, a dodává: „Letošní hudební aktivity jsme chtěli zakončit výjimečným způsobem, což koncert t-music 4v1 jistě bude.“
Exkluzivní vystoupení čtyř skupin přináší několik specialit: kromě koncertní scény s typickými prvky použitými u turné těchto kapel se příznivci hudby mohou těšit na velkoplošné LED projekce s tematickými filmy, možnost stáhnout si digitální obsah do mobilu nebo se na památku nechat vyfotografovat přímo na místě. Na fanoušky čeká i netradiční překvapení v podobě možnosti zahrát si s kapelou přímo na podiu. Připravena je také laser show a další zajímavá překvapení.
Vstupenky na koncert t-music 4v1 lze zakoupit na www.t-music.cz/4v1 ve formě populárních Lístků
v Mobilu nebo v sítích Ticketstream a Ticketportal za 170 Kč (150 Kč + poplatek předprodeje 20 Kč). Zákazníci T-Mobile mají cenu ještě levnější, stačí jim přátelských 100 Kč včetně všech poplatků. Na místě lze pak lístek pořídit za 199 Kč.
Pro nejrychlejší zákazníky T-Mobile jsou připraveny vstupenky s dopravou na vystoupení zdarma. Na webových stránkách www.t-music.cz/4v1 bude 11.11. zprovozněna aplikace, ve které se lze registrovat do mikrobusů ve dvaceti městech. Vypraveno však bude jen deset nejrychleji obsazených. Na koncert ve speciálním mikrobuse „t-music express“ se tak dostane vždy 20 lidí z nejrychleji obsazených deseti měst. Fanoušci by tak se svou registrací neměli váhat.

Registrovat se do mikrobusu mohou pouze zákazníci TMCZ, vzít s sebou do páru však mohou i přítele od konkurenčních operátorů. Jízda t-music expressem je pro všechny účastníky zájezdu zdarma, navíc všichni cestující získají i vstupenku na koncert. Výlet jim zpříjemní občerstvení a předkoncertní atmosféru naladí promítání videoklipů.
První t-music tour se odehrála na jaře 2007 se skupinou United Flavour. Od té doby přidala koncertní vystoupení mnoha dalších kapel – Vypsaná Fixa, Kryštof, Skyline, Horkýže Slíže nebo Chinaski.
Více informací na www.t-music.cz/4v1.


| Diskuse | Tiskové zprávy