Microsoft podpoří předvánoční prodej počítačů zlevněnou sadou Office 2010

11. 11. 2010 19:44    Rubrika: Tiskové zprávy

Domácnosti a studenti si nyní mohou koupit Kartu s instalačním kódem za cenu do 1990 Kč

Microsoft podpoří předvánoční prodej počítačů zlevněnou sadou Office 2010

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Microsoft připravila pro domácnosti předvánoční slevovou akci, která jim umožní získat levněji Microsoft Office. Sadu Office 2010 pro studenty a domácnosti je nyní možné zakoupit za maloobchodní cenu 1990 Kč, a to ve formě Karty s instalačním kódem Product Key (v anglické zkratce PKC, Product Key Card). Slevou, která bude platit až do 10. prosince 2010, chce Microsoft podpořit tradičně silný předvánoční prodej počítačů.
„Jen ve třetím čtvrtletí vzrostl podle IDC prodej počítačů do domácností meziročně o 46 procent, a to máme nejsilnější prodejní období ještě před sebou. Naše akce umožní domácnostem a studentům získat spolu s novým počítačem levněji novou verzi sady Microsoft Office 2010 pro studenty a domácnosti,“ říká Petr Bobek, produktový manažer divize Information Worker ve společnosti Microsoft.
Kartu s kódem (PKC) mohou lidé v rámci předvánoční slevové akce využít k instalaci sady Microsoft Office 2010, kterou naleznou předkopírovanou na téměř všech nově zakoupených počítačích. Instalátor sady Microsoft Office 2010 se spustí sám při pokusu o spuštění programu z nabídky Start operačního systému Windows nebo při pokusu o otevření wordovského nebo excelovského souboru. Následně instalátor požádá uživatele o zadání kódu, který naleznou právě na Kartě s kódem Product Key (PKC).
„Karta s kódem (PKC) neobsahuje žádné instalační médium, je ekologičtější a vyjde levněji než klasická krabicová verze. Karta je určena pro prodej s počítači – chce-li zákazník ušetřit při nákupu sady Office, pak spolu s novým počítačem koupí i levnější Kartu s instalačním kódem,“ vysvětluje Petr Bobek.
Pokud uživatelé zakoupí počítač bez předkopírovaného instalačního balíčku Microsoft Office 2010, mohou si jej po zakoupení karty s kódem (PKC) zdarma stáhnout z internetu. Internetový odkaz je uveden na balení Karty. Instalační balíček je také dostupný na serverech www.stahuj.cz nebo www.slunecnice.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy