BenQ - DreamHack Winter 2010

24. 11. 2010 14:57    Rubrika: Tiskové zprávy

DreamHack Winter 2010: Monitory BenQ XL2410T uspokojí i ty nejnáročnější profesionální hráče

BenQ - DreamHack Winter 2010

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost BenQ, přední výrobce stylových digitálních zařízení a zároveň expert na LED monitory, se zúčastní DreamHack Winter 2010, což je největší světový digitální festival a LAN party. Tato akce se uskuteční od 25. do 28. listopadu v Elmia – J\xF6nk\xF6ping ve Švédsku.

Jakožto jeden ze sponzorů DreamHack Winter 2010 a zároveň hlavní poskytovatel monitorů pro turnaj v Counter Strike 1.6 předvede BenQ všem návštěvníkům profesionální hráčskou scénu do nejmenších detailů. Dále bylo oznámeno, že BenQ ve spolupráci se společností ZOWIE GEAR, zabývající se výrobou herních periferií, spustí nový herní koncept nazvaný “Pro’s vs Joe’s”. Díky němu budou mít návštěvníci DreamHacku čest pozdravit a možná také porazit legendární hráče a bývalé světové šampiony, Emila „HeatoN“ Christensena a Abdisamada „SpawN“ Mohameda v napínavém střeleckém módu 1 na 1. Hráči, kteří v soubojích předvedou své kvality, mohou získat zajímavé ceny od sponzorů. Hlavní výhrou je vysoce kvalitní herní monitor XL2410T.

Díky tomuto novému monitoru od BenQ, který vykresluje obraz 120x za vteřinu, již mezi dějem ve virtuálním světě vaší oblíbené hry a obrazem, jež vidíte na monitoru, nikdy nevznikne nežádoucí prodleva. Rovněž speciální tlačítko pro přizpůsobení rozlišení obrazu bylo přidáno s ohledem na potřeby hráčů. Jednoduchým přepínáním mezi 17“, 19“, 19“ širokoúhlým a 22“ širokoúhlým formátem získáte vždy optimální zobrazení - bez ohledu na to, co právě sledujete.

Kromě rychlé odezvy a podpory technologie NVIDIA ® 3D Vision™ nabízí BenQ XL2410 také dva konfigurovatelné módy, jež hráčům umožní nastavit a následně uložit jas, kontrast, ostrost a barevné odstíny RGB podle individuálních požadavků. Z tohoto důvodu BenQ XL2410 umožní dosáhnout vždy vynikajících výsledků v soubojích s vychytralým protivníkem.

Společnost BenQ si uvědomuje, že profesionální hráči disponují nezbytnými zkušenostmi a znalostmi v oblasti herních monitorů a zobrazovacích zařízeních, a tak byl produkt BenQ XL2410T vytvořen ve stylu „hráči hráčům“, s citlivým přihlédnutím k jejich specifickým požadavkům a potřebám. Tento nový monitor s velmi podvedeným designem byl zkrátka vytvořen s jediným cílem – zvítězit!

Pro více informací navštivte prosím oficiální stránky DreamHacku (http://www.dreamhack.se/) a stránku společnosti BenQ věnovanou problematice gamingu (http://benq.eu/gaming/).

Video, které potěší hráčské oko zde
Fotografie ke stažení naleznete na tomto odkazu
Cena monitoru XL2410T: 9.590 Kč bez DPH

Pro více informací prosím navštivte internetové stránky www.BenQ.cz nebo www.facebook.com/BenQCeskaRepublika

Emil “HeatoN” Christensen
HeatoN je švédským profesionálním hráčem Couter-Strike a jeho úspěchy dosažené spolu s týmy jako „NiP“ nebo „SK“ patří v herním světě mezi legendární. HeatoN je také velmi dobře známý jako mistr „sprejařské techniky“ - precizních pohybů myší během zpětných rázů střílející zbraně, která budí zasloužený respekt u každého hráče CS. Zapomenout nelze ani stejně dobře známý „Flashbang trik“ a celou řadu průkopnických strategií, za nimiž tento ostřílený hráč stojí. I když již HeatoN aktivního hraní zanechal, je i nadále širokou hráčskou komunitou považován za jednoho z nejlepších hráčů Counter-Strike na světě.

Abdisamad “SpawN” Mohamed
SpawN, rovněž profesionální švédský hráč Counter-Strike, je často ostatními hráči označován za „žijící legendu“. Během své herní kariéry totiž 12krát vyhrál celosvětový šampionát v Counter-Strike a stejně jako HeatoN hrál po boku členů z legendárních týmů jako „NiP“ nebo „SK“. Pro své až děsivě fantastické ovládání AK-47 je širokou veřejností považován za „klasika“ a spoustu jeho videí na YouTube se může pyšnit počtem zhlédnutí přes 60 milionů. Spolu s dalšími legendami je vedle HeatoNa a několika dalších považován za jednoho z nejlepších světových hráčů Counter-Strike.


| Diskuse | Tiskové zprávy