D-Link Boxee Box - multimediální a internetové centrum

29. 11. 2010 21:50    Rubrika: Tiskové zprávy

D-Link Boxee Box přináší multimediální obsah až do vašeho obýváku

D-Link Boxee Box - multimediální a internetové centrum

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Multimediální a internetové centrum v jednom řešení

Pokud rádi sledujete a vyhledáváte nové zdroje mediální zábavy, ať už z internetu nebo z vaší vlastní sbírky, ale nechcete být přitom připoutáni ke svému notebooku nebo PC, pak je zde pro vás Boxee Box. Boxee Box od D-Linku vám teď vše usnadní – stačí stisknout tlačítko, vybrat obsah a můžete se dívat.

Boxee Box je jedno z prvních mediálních zařízení, které dokáže přenést obsah z internetu na TV a dělá to pomocí unikátního flexibilního, moderního, nepřetechnizovaného a snadno ovladatelného uživatelského rozhraní. Uživatelé tak mají okamžitý přístup k velkému počtu TV pořadů a filmů, videím a hudbě, a mohou také přehrávat nejrozšířenější formáty digitálních médií z vlastního archívu, a to v té nejvyšší kvalitě díky podpoře plného 1080p HD rozlišení a 5.1 kanálového prostorového zvuku. Dále nabízí unikátní dálkový ovladač s QWERTY klávesnicí pro vybírání obsahu přímo z pohodlné pohovky, systém tvořený aplikacemi, který umožňuje vytvářet vlastní uživatelské prostředí, a plnohodnotný webový prohlížeč pro vyhledávání obsahu na internetu.

Boxee Box, který v současné chvíli nabízí více než 200 aplikací, je proto ideálně vybaven k tomu, aby poskytl přístup k velkému množství zajímavého obsahu z celého internetu a zároveň umožnil uživatelům sdílet, diskutovat
a vyhledávat nejlepší TV pořady na webu.

„Nic Vás nepohltí tak rychle jako nový Boxee Box. Jeho otevřenost
a propojení na digitální obsah s on-line aplikacemi dává internetu další rozměr,” říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko.

Boxee Box se začne prodávat počátkem prosince 2010. Již nyní si jej ale můžete objednat na www.alza.cz za doporučenou koncovou cenu 5 580 Kč bez DPH.
Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.


| Diskuse | Tiskové zprávy