Epson Stylus Photo PX660 - multifunkční tiskárna

9. 12. 2010 21:37    Rubrika: Tiskové zprávy

Multifunkční tiskárna ideální pro fotoamatéry

Epson Stylus Photo PX660 - multifunkční tiskárna

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Multifunkční tiskárna Epson Stylus Photo PX660 skenuje, kopíruje a tiskne fotografie, které vypadají lépe a vydrží déle než fotografie z fotolaboratoře.

Společnost Epson uvedla na trh multifunkční tiskárnu Epson Stylus Photo PX660, která je vybavena funkcemi skenování a kopírování a přináší rychlý tisk lesklých fotografií ve vyšší kvalitě, než jakou nabízejí fotolaboratoře. Tiskárna PX660 je navržena tak, aby vyhověla potřebám fotoamatérů, kteří ocení její snadnou obsluhu prostřednictvím LCD displeje a dotykového panelu s inteligentní navigací.

Tiskárna PX660 pracuje s inkoustem Epson Claria (inkoust na bázi barviva pro tisk ve vysokém rozlišení) a tiskne fotografie špičkové kvality, které vydrží až 98 let zarámované nebo více než 200 let ve fotoalbu*. Tiskárna se tak stává dokonalým doplňkem k nejnovějším digitálním zrcadlovkám a kompaktním fotoaparátům.

Uživatelé ušetří čas a vyhnou se možným potížím díky přímému tisku z paměťových karet, USB klíčů a fotoaparátů s rozhraním PictBridge™. Tisk fotografie o rozměrech 10x15 cm trvá pouhých 12 sekund*. Uživatelé také mohou dát vlastní styl i svým CD a DVD diskům přímým potiskem vhodných nosičů.

Tiskárna PX660 nabízí výběr z řady zásobníků inkoustu**, které vyhoví veškerým tiskovým potřebám. Samostatné zásobníky inkoustu znamenají snížení nákladů pro uživatele, protože stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu, a energetická účinnost tiskárny, která splňuje podmínky programu ENERGY STAR, pomáhá snižovat výdaje na spotřebovanou energii i negativní dopad na životní prostředí.

Julian Maddock, product manager společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „Fotoamatéři mohou být na své fotografie vytištěné tiskárnou PX660 skutečně pyšní. Tiskne lesklé fotografie v živých barvách, čímž se skvěle hodí pro tisk snímků pořízených ve vysokém rozlišení, a funkce skenování a kopírování z ní činí šikovný doplněk každé domácnosti.“

Nejdůležitější vlastnosti:
- Skenování, kopírování a tisk fotografií ve vyšší kvalitě než z fotolaboratoře
- Rychlý tisk fotografií o rozměrech 10 x 15 cm přibližně za 12 sekund*
- Snadná obsluha pomocí 6,3cm LCD displeje a dotykového panelu s inteligentní navigací
- Přímý tisk na vhodné disky CD a DVD
- Zobrazení a tisk fotografií přímo z paměťových karet, USB klíčů a digitálních fotoaparátů s rozhraním PictBridge™
- Díky energetické účinnosti multifunkčního zařízení nesoucího označení ENERGY STAR jsou výdaje za energii a negativní dopad na životní prostředí nižší
- Fotografie vydrží až 98 let zarámované nebo více než 200 let ve fotoalbu*
- OCR software umožňuje snadné úpravy naskenovaného textu
- Epson Claria™ je inkoust na bázi barviva vhodný pro tisk ve vysokém rozlišení, který se dokonale doplňuje s nejnovějšími digitálními zrcadlovkami a kompaktními fotoaparáty
- Úspora nákladů na tisk díky samostatným zásobníkům inkoustu – stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu
- Nabídka zásobníků různé kapacity, které vyhoví veškerým vašim potřebám**

Tiskárnu Epson Stylus Photo PX660 je možné zakoupit od 1. prosince 2010.
Doporučená maloobchodní cena PX660 vč. DPH se pohybuje od 3.290,- Kč.

*Další informace naleznete na webu www.epson.cz
**Některé zásobníky inkoustu nejsou dostupné ve všech oblastech. Kompletní informace o kompatibilitě naleznete v uživatelské příručce k tiskárně.


| Diskuse | Tiskové zprávy