HP - designové notebooky limitované edice Rossignol

14. 12. 2010 19:57    Rubrika: Tiskové zprávy

HP představuje designové notebooky limitované edice Rossignol pro milovníky zimních sportů

HP - designové notebooky limitované edice Rossignol

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost HP představuje dva designové notebooky HP Pavilion dv6 z limitované edice Rossignol, oblíbené značky milovníků outdoorového životního stylu a zimních sportů. Spojením značek HP a Rossignol vznikla neobvyklá kolekce produktů určená těm, kteří chtějí vyjádřit smysl pro styl a neustále mít na dosah neomezenou digitální zábavu. Edice obsahuje nevšední notebook Pavilion dv6 a barevně sladěný ochranný obal – to vše navrženo v designu dámských lyží Attraxion VIII Echo, nebo pánských Freeride S7. Originalitu podtrhuje kolekce zimního oblečení a vytváří tak propojení vkusu a technologie pro vyznavače aktivního životního stylu. Notebooky pro muže a ženy se liší nejen designem, ale i konfiguracemi tak, aby lépe odrážely specifické požadavky uživatelů.

Vysoce kvalitní materiály vytváří jednoduchý a čistý vzhled, který hladce zapadne do života těch, kteří chtějí vyjádřit osobitý styl. Nové notebooky umožňují snadno vytvářet a sdílet obsah. Díky Adobe Photoshop Elements mohou uživatelé vytvářet ještě lepší videa a fotky ze sjezdovky a sdílet je s přáteli prostřednictvím sociálních sítí. Milovníci sněhu se na svazích navíc mohou nechat inspirovat sledováním exkluzivních videí s extrémními výkony na lyžích, která jsou na noteboocích edice Rossignol k dispozici v HD kvalitě. Zákazníky potěší také předistalované windows tapety na plochu navržené společností Rossignol v designu nových notebooků.

„Vyznavači zimních sportů neustále hledají nové způsoby, jak vyjádřit svou jedinečnost. Moderní technologie k zimním sportům dlouhodobě patří, rozšíření designu Rossignol na nové modely HP Pavilion dv6 bylo proto logickým krokem. Notebooky přináší nejen skvělý design, ale také spolehlivý výkon a software, který umožňuje podělit se o zážitky a zůstat tak ve spojení s přáteli,“ uvedl Jean-Pierre LeCalvez, viceprezident, marketing, HP Personal Systems Group, EMEA.

Vyzkoušejte si novinky na vlastní kůži
HP bude i letos evropským partnerem Rossignol Demo Tour. Na více než 136 akcích v devíti evropských zemích si tak lyžaři budou moci HP notebooky z edice Rossignol a příslušenství prohlédnout přímo na sjezdovce.
Rossignol Demo Tour, na které budou mimo jiné k vidění i nejnovější produkty od HP, proběhne po Novém roce opět i v českých a moravských horách.
Elegance bez kompromisů
Lyže Rossignol byly vyvinuty se silným důrazem na ekologii, obal notebooku je proto potištěn inkousty na bázi vody a sóji a je vyroben z recyklovaného materiálu. Jako doplněk k notebookům je k dispozici i další příslušenství včetně optické myši, baterií s dlouhou životností a HP stereo sluchátek.
„Pro všechny nadšence zimních sportů je Rossignol legendární značkou. Sdílíme společné hodnoty s HP, jako je vedoucí postavení v oblasti vývoje nových technologií a vášeň pro inovaci. V letošním roce jsme v našem partnerství postoupili o krok dále a společně vytvořili nové notebooky HP Pavilion dv6 edice Rossignol. Je to ideální doplněk naší lyžařské kolekce, elegantní a bez kompromisů v kvalitě i výkonu. Jsme si jisti, že tyto notebooky budou v letošní sezoně na předním místě seznamů přání mnoha zákazníků,“ říká Yann Laphin, Rossignol Group International Communication Director.

Technické specifikace, ceny a dostupnost

HP Pavilion dv6-3250ec (Attraction)
- Procesor Intel® Core™ i3-380M, 2,53 GHz, mezipaměť L3 3 MB, čipová sada Intel® HM55,
- Paměť DDR3 3 GB
- Grafický adaptér ATI Mobility Radeon™ HD 6550 (přepínatelný), až 2 234 MB celkové grafické paměti s 1 GB vyhrazené paměti DDR3
- Pevný disk 320 GB SATA 7 200 ot./min.
- Jednotka Super Multi DVD±R/RW
- Předpokládaná koncová prodejní cena: 18.990,- s DPH
- Dostupnost: leden 2011

HP Pavilion dv6-3260ec (S7)
- Procesor Intel® Core™ i5-480M, 2,66 GHz, mezipaměť L3 3 MB, čipová sada Intel® HM55
- Paměť 4 GB DDR3
- Grafický adaptér ATI Mobility Radeon™ HD 6550 (přepínatelný), až 2 714 MB celkové grafické paměti s 1 GB vyhrazené paměti DDR3
- Pevný disk 500 GB SATA 7 200 ot./min.
- Jednotka Super Multi DVD±R/RW
- Předpokládaná koncová prodejní cena: 21.390,- s DPH
- Dostupnost: leden 2011

Oba notebooky disponují obrazovkou s podsvícením LED, technologií BrightView a úhlopříčkou 15,6 ", která díky HD zajistí co nejlepší kvalitu zobrazení.

Webová kamera HP TrueVision s integrovaným digitálním mikrofonem vám umožní zůstat ve spojení kdykoli, i když jste zrovna na sjezdovce. Oba notebooky mají čtyři porty pro USB 2.0, port HMDI, port VGA, integrovanou čtečku digitálních médií pět v jednom, stereofonní výstup pro sluchátka, vstup pro mikrofon a reproduktory Altec Lansing – Audio Dolby Advanced.

O Rossignol Demo Tour
29.-30. 01. - Harrachov, Krkonoše
05.-06. 02. - Herlíkovice, Krkonoše
19.-20. 02. - Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše
26.-27. 02. - Bílá, Beskydy
05.-06. 03. - Říčky v Orlických horách
19.-20. 03. - Pec pod Sněžkou, Krkonoše

Více informací o turné také na: http://demotour.skisrossignol.com/


| Diskuse | Tiskové zprávy