ZyXEL NSA320 - Multimediální server

14. 12. 2010 12:10    Rubrika: Tiskové zprávy

Multimediální server NSA320: Výkonný multimediální HD Streaming na dosah ruky!

ZyXEL NSA320 - Multimediální server

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost ZyXEL, přední světový výrobce vysokorychlostních přístupových řešení, přichází na trh s novým multimediálním serverem NSA320 se dvěma diskovými sloty. Uživatelům může nabídnou intuitivní rozhraní integrované s přehrávači médií, které je podpořeno vysokou přenosovou rychlostí a dostupnou cenou.

Multimediální server NSA320 je vlajkovou lodí kategorie domací datové uložiště společnosti ZyXEL, který poskytuje uživatelům díky své výbavě širokou paletu funkcí Vedle standardního ukládání, zálohování a sdílení dat umožňuje sledovat prezentace fotografií, shlížení filmů (včetně HD formátů), pouštění hudby nebo stahování souborů s vypnutým počítačem. NSA320 disponuje širokou nabídkou technologií pro multimediální sdílení, funguje jako iTunes server, Squeeze Center, FTP server či Torrent downloader .

Rychlost čtení a zápisu dat (40-45Mbps) je až čtyřikrát rychlejší než u většiny konkurenčních síťových úložišť stejné cenové kategorie!

Další nespornou výhodou serveru NSA320 je úspora energie, aniž by to znamenalo pokles výkonu. Toto multimediální zařízení totiž umožňuje svým uživatelům stahovat data i v okamžiku, když je počítač vypnutý. Navíc disponuje plánovacími funkcemi pro vypnutí a zapnutí přístroje a inteligentní regulaci příkonu zdroje a otáček ventilátoru – variabilně dle jeho vytížení.


| Diskuse | Tiskové zprávy