T-Mobile - 3G pro dalších 70 000 obyvatel ČR

16. 12. 2010 21:16    Rubrika: Tiskové zprávy

- Další posílení 3G sítě v Praze

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním zněníT-Mobile rozšířil 3G síť do dalších čtyř měst, nově přibyla i do Děčína, Brandýsa nad Labem, Staré Boleslavi a Čelákovic. Nejrychlejší mobilní internet si tak nyní mohou užívat v 39 českých a moravských městech, což představuje 37 procent populace České republiky.
T-Mobile i v době zimních kalamit pokračuje v dalším rozšiřování 3G sítě podle plánu. Rychlé surfování
a kvalitní datové přenosy si tak může dopřát 97 % populace Děčína, v Brandýse nad Labem 98 %, Staré Boleslavi taktéž 98 % a Čelákovicích 91 %. Zároveň došlo k dalšímu zahuštění sítě v oblasti Prahy.
Noví i stávající zákazníci mají stále možnost vyzkoušet si mobilní internet. Tarifním zákazníkům stačí objednat zvýhodnění Internet v mobilu Standard nebo Internet v mobilu Klasik a získají surfování zdarma po dobu celého jednoho měsíce. Uživatelům předplacených karet data přináší Twist Surf+, který nabízí dva týdny zdarma. Platí pro první aktivaci těchto zvýhodnění.

Ve speciální edici Twist Internet za 299 Kč s datovým limitem 500 MB mohou zákazníci také vyzkoušet připojení v notebooku. V ceně SIM je obsažen měsíc surfování zdarma. Do konce roku navíc přijde dobití internetu měsíčně jen na 249 Kč.

Rychlý mobilní internet je nyní dostupný pro obyvatele 39 měst a obcí: Praha, Plzeň, Brno, České Budějovice, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Ostrava, Teplice, Prostějov, Havířov, Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Opava, Most, Přerov, Třebíč, Orlová, Tábor, Frýdek Místek, Říčany, Sezimovo Ústí, Roztoky, Jesenice, Šlapanice, Rousínov, Mladá Boleslav, Třinec, Česká Lípa, Dobříš, Starý Plzenec, Děčín, Brandýs nad Labem, Stará Boleslav a Čelákovice.


| Diskuse | Tiskové zprávy