Demo Dragon Age II k dispozici 22. 2. 2011

7. 2. 2011 10:07    Rubrika: Tiskové zprávy

DEMO DRAGON AGE II JIŽ 22. ÚNORA!

Demo Dragon Age II k dispozici 22. 2. 2011

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

V úterý 22. února 2011 vydá tým studia BioWare hratelnou demoverzi Dragon Age II, díky níž si hráči na všech platformách na vlastní kůži vyzkouší část tohoto očekávaného akčního RPG. S vylepšeným grafickým zpracováním, rychlejším bojovým systémem s lepší odezvou a poutavým příběhem se v demu Dragon Age II přesvědčíte, proč přední světová media jako IGN, Game Informer, MTV a Seth Schiesel z The New York Times považují Dragon Age II za jednu z nejočekávanějších her letošního roku.

V demoverzi si hráči budou moci vybrat ze třech povolání a projdou úvodní částí hry. Rovněž se dozví vice informací o hlavním hrdinovi Hawkeovi a zdokonalí jeho schopnosti a dovednosti, díky nimž se stanou ultimátním hrdinou. Po dokončení prologu navštíví Kirkwall, novou klíčovou oblast světa Dragon Age, a spřátelí se s Isabelou, smrtící zlodějkou a potenciální adeptkou na sladký románek v Dragon Age II. Po úspěšném dokončení dema získají hráči speciální zbraň do plné verze hry - starověkou trpasličí čepel Hayder's Razor zvyšující zdraví, manu a bojové schopnosti.*

Dragon Age II vyjde ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATIONR 3, videoherní a zábavní systém Xbox 360R a PC v Severní Americe 8. a v Evropě 11. března 2011. Pro další informace o Dragon Age II a chystané demoverzi navštivte www.DragonAge2.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy