EA - bonusy pro předobjednávky Dragon Age II

7. 2. 2011 10:30    Rubrika: Tiskové zprávy

PŘEDOBJEDNEJTE SI „DRAGON AGE II“ A ZÍSKEJTE ZDARMA TIŠTĚNÉHO PRŮVODCE HROU V ČEŠTINĚ!

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Electronic Arts přichystala skvělý bonus pro všechny hráče, kteří si již předobjednali nebo teprve předobjednají očekávané fantasy RPG Dragon Age II. Fanoušci, kteří si hru včas předobjednají u všech specializovaných prodejců, získají zdarma podrobného průvodce hrou v celobarevném tištěném provedení v češtině. Příručka je zpracována takovým způsobem, aby pomohla hráčům Dragon Age II s orientací v komplexním herním světě.
„Velice si ceníme široké základny fanoušků epické ságy Dragon Age a stejně jako u prvního dílu Dragon Age: Prameny chceme i v případě Dragon Age II odměnit věrné předplatitele tištěným knižním průvodcem,“ říká Farid Dilmaghani, produktový manažer EA Games & Play Label. „Rozsáhlý svět Dragon Age II má vlastní historii a je plný zajímavých lokací, propracovaných postav i monster, které si zaslouží podrobný popis v samostatné příručce.“
Knižní průvodce hrou Dragon Age II obsahuje důkladný rozbor všech důležitých aspektů žánru RPG. Nechybí tak popisy významných příběhových postav, podrobný bestiář s rozborem nepřátel a vhodných taktik nebo tipy, jak v určitých vypjatých situacích postupovat. Samozřejmostí je podrobný průvodce hlavní příběhovou linií včetně shrnutí událostí v jednotlivých kapitolách, do hloubky rozebrané možnosti rozvoje válečníků, kouzelníků, i zlodějů, pečlivý popis světa, ve kterém se Dragon Age II odehrává, a bojových taktik, zbraní, brnění a ostatních klíčových předmětů.
Dalšími bonusy pro předobjednávky Dragon Age II jsou dvě unikátní zbraně - meč Fadeshear a štít Lion of Orlais. Štít zlepšuje zdraví a současně zrychluje nárůst zkušeností a meč je mimořádně účinný v bojích proti démonům a kostlivcům. Majitelé nové hry rovněž získají přístup do tržiště Black Emporium hluboko pod ulicemi Kirkwallu, kde je na prodej spousta pozoruhodných předmětů.
Dragon Age II, jednu z nejočekávanějších her roku 2011, označil magazín Game Informer jako „epickou“, server IGN.com jako „brutální a neuvěřitelně poutavou“ a portál 1Up.com jako „pekelně krvavou“. Dragon Age II vyjde ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION® 3, videoherní a zábavní systém Xbox 360® a PC v Severní Americe 8. a v Evropě 11. března 2011. Další informace o Dragon Age II naleznete na adrese www.DragonAge2.cz, aktuální informace poskytují také kanály na sociálních sítích Twitter twitter.com/dragonage a Facebook http://www.facebook.com/dragonage.czsk.


| Diskuse | Tiskové zprávy