Panasonic - nová řada 3D LED televizorů s panely IPS Alpha

18. 2. 2011 20:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Nové 3D LED televizory Panasonic s technologií IPS – mimořádně kvalitní obraz téměř na úrovni plazmových TV

Panasonic  - nová řada 3D LED televizorů s panely IPS Alpha

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Panasonic uvádí na trh novou řadu 3D LED televizorů s panely IPS Alpha. Nové televizory vynikají rychlou odezvou, špičkovým podáním černé, dokonalou eliminací zdvojeného obrazu
a širokým pozorovacím úhlem. Tato řada je určena především do menších obývacích pokojů, kam se televizor s větší úhlopříčkou nevejde, a také náruživým hráčům, kteří si chtějí dopřát luxusní herní zážitek.
LCD panely s LED podsvícením a technologií IPS Alpha mají skvělou pověst zejména díky vynikajícím obrazovým vlastnostem a rychlé odezvě. Nové modely značky Panasonic tak nabídnou odezvu pouhé 2 ms, což znamená bezproblémové překreslení rychlého pohybu v akčních scénách, při sportu i při hraní moderních graficky náročných her na herních konzolích. Mezi další přednosti tohoto typu panelů patří široký pozorovací úhel, takže televizor může sledovat více lidí v různých částech místnosti, technologie 400 Hz a také úsporný ekologický provoz.
Kromě špičkového překreslování pohybu nabídnou nové 3D LED televizory velmi plynulé tonální přechody a vynikající kontrast i podání černé, takže se téměř vyrovnají plazmovým obrazovkám. Při sledování 3D záznamu zase diváci ocení výbornou eliminaci dvojitých linií v obraze (tzv. crosstalk) a budou si moci vychutnat dokonalý zážitek z oblíbených filmů.
Společnost Panasonic představuje dvě řady 3D LED televizorů - DT30 a DT35. V obou případech se zájemci mohou těšit na moderní štíhlý design Pure Line a dvě velikosti obrazovek – 82 a 94 cm. Všechny modely budou vybaveny internetovou službou Viera Connect, wi-fi konektivitou, možností nahrávat filmy na připojný HDD či SD kartu, přehrávačem multimediálních souborů VIERA Image Viewer, certifikací DLNA, PC vstupem, čtyřmi terminály HDMI a třemi USB porty. Na českém trhu je očekáváme v dubnu 2011, ceny dosud nebyly stanoveny.


| Diskuse | Tiskové zprávy