AMD podporuje herní festival GAME EXPO 2011

18. 3. 2011 12:05    Rubrika: Tiskové zprávy

AMD podporuje herní festival GAME EXPO 2011

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost AMD se stala jedním z hlavních partnerů a sponzorů mezinárodní výstavy a herního festivalu Game Expo 2011. Přední herní festival se koná od 18. do 20. března v Bratislavě na Slovensku —

Společnost AMD (NYSE: AMD) oznámila, že se stala jedním z hlavních partnerů a sponzorů třetího ročníku mezinárodní výstavy a herního festivalu GAME EXPO 2011. Událost se uskuteční od 18. do 20. března 2011 v kongresovém centru Istropolis v Bratislavě. GAME EXPO je přední mezinárodní herní festival a setkání hráčů, na kterém jsou představeny nejnovější herní tituly od největší vydavatelů her. Fanoušci tak mají příležitost vyzkoušet všechny druhy her od nejnovějších videoher až po tradiční karetní nebo deskové hry. Během tří dnů nabídne GAME EXPO bohatý a rozmanitý program.
Připraveno je promítaní nejnovějších filmových hitů, výstava elektronických, deskových a karetních her, L.A.R.P., prezentace vývojářských studií, rozličné soutěže a utkání, přednášky o historii a současných herních trendech.

„Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se společností AMD, protože jako přední výrobce CPU, může pro náš festival poskytnout ty nejvýkonnější procesory,” komentuje Róbert Žittňan, marketingový a PR manažer a hlavní koordinátor festivalu GAME EXPO. „Spojení grafických karet AMD Radeon HD a cenově dostupných počítačů založených na platformě AMD poskytuje vynikající výkon, zcela vyhovující nárokům všech hráčů.”

„Právě kombinace rychlého procesoru a nejvýkonnější grafické karty na herní platformě AMD umožní hráči ovládat a řídit celý průběh hry, což je nesmírně důležitý faktor pro celkový dojem z nejmodernějších her současnosti," dodává Martin Káňa, obchodní manažer pro střední a východní Evropu a Pobaltí. "Vzhledem k tomu, že herní komunita je pro nás velmi důležitá, jsme velmi rádi, že festival GAME EXPO 2011 můžeme podpořit našimi nejnovějšími procesory AMD a na akci se velice těšíme."


| Diskuse | Tiskové zprávy