Vodafone dočasně přerušuje dobíjení přes terminály Sazky

18. 3. 2011 16:13    Rubrika: Tiskové zprávy

Vodafone dočasně přerušuje dobíjení přes terminály Sazky

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Od půlnoci z dneška na zítřek Vodafone dočasně přerušuje dobíjení předplacených karet přes terminály společnosti Sazka. Toto opatření nebude mít žádný vliv na počet míst, kde si zákazníci Vodafonu mohou kredit dobíjet. Důvodem je deklarovaná neschopnost Sazky plnit její závazky související s dobíjením karet přes terminály Sazky, doložená i vysokými závazky Sazky vůči Vodafonu po splatnosti v řádech desítek milionů českých korun. Ve všech místech, kde jsou terminály Sazky, mají nebo v nejbližších dnech budou mít zákazníci Vodafonu možnost koupit si dobíjecí kupon a kredit si okamžitě dobít. Míst, kde si zákazníci Vodafonu mohou kredit dobít, je v České republice přes 20 tisíc. Kromě toho si zákazníci mohou dobíjet kredit přes internet.

Vodafone společnost Sazka o rozhodnutí dočasně přerušit dobíjení přes její terminály písemně informoval zároveň s tím, že je připraven v plném rozsahu obnovit spolupráci poté, kdy bude Vodafonu poskytnuto dostatečné zajištění splnění platebních povinností Sazky vůči Vodafonu.

Vodafone zároveň na trh uvedl nový předplacený kupón v hodnotě 200 Kč, který je další alternativou ke stávajícím dobíjecím kupónům v hodnotě 500 Kč a 1200 Kč.

Zákazníci Vodafonu mohou dobíjet kredit následujícími způsoby:
* přes bankomaty České spořitelny, ČSOB/Poštovní spořitelny, Komerční banky, Euronetu, Oberbanky, Volksbanky, CitiBanky
* ve více než 140 značkových a fračízových prodejnách Vodafone
* přes internetové bankovnictví České spořitelny, ČOSB, Poštovní spořitelny, Komerční banky, GE Money bank a Unicredit bank
* na pokladnách obchodních řetězců Globus, Rossman, Electro World, Billa
* prostřednictvím dobíjecích kuponů, které jsou v prodeji na více než 15 tisících prodejních místech po celé České republice (trafiky, pobočky České pošty, obchodní řetězce, drobní obchodníci)
* přes Samoobsluhu Vodafone


| Diskuse | Tiskové zprávy