T-Mobile - dobíjení přes SAZKA terminály pozastaveno

19. 3. 2011 10:18    Rubrika: Tiskové zprávy

- Dostatek dobíjecích kupónů v široké prodejní síti

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

S ohledem na vážnou situaci, ve které se společnost SAZKA nachází, se
společnosti T-Mobile a SAZKA společně dohodly na pozastavení dobíjení předplacených karet Twist přes SAZKA terminály. Od 18,00 hodin dne 18. března již tedy nebude možno dobíjet tímto způsobem.

„Pozastavení služby je závažný krok, k němuž jsme přistoupili až ve chvíli, kdy byly vyčerpány všechny alternativní možnosti,“ vysvětluje Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile, a dodává: „Jsme si totiž vědomi, že toto opatření může znamenat komplikace pro zákazníky. Mohu však všechny ujistit, že možností dobití je celá řada a že uděláme vše pro to, aby dopad na zákazníky byl minimální.“

Pro dobití mohou zákazníci například zamířit do Značkových a Partnerských prodejen T-Mobile – ty nabízejí jak dobíjecí kupóny tak on-line doplnění kreditu. Dobít kredit lze také u vybraných bankomatů ČSOB, Komerční banky, České spořitelny, Poštovní spořitelny, Volksbank, Euronet a Citibank.

Z pohodlí domova mohou zákazníci využívat možností on-line platby – ať už přímo na stránkách
T-Mobile či formou internetového bankovnictví u šesti finančních ústavů (Česká spořitelna, ČSOB, GE Money, Komerční banka, Poštovní spořitelna, UniCredit Bank).

K dispozici jsou rovněž klasické papírové dobíjecí kupóny, to v síti stovek prodejců po celé České republice. K dostání jsou nejen v hodnotě 400, 600 a 1000 korun, ale operátor dnes zahájil distribuci mimořádné edice kupónů v hodnotě 250 korun, tak aby nabídka vyhovovala všem majitelům předplacených karet. Kupony lze pohodlně zakoupit i na eShopu T-Mobile.

Kredit je možné navýšit také z Vyúčtování služeb (faktury), neboli tarifní zákazník nechá na svůj účet dobít kredit majiteli Twist karty. Tuto možnost využívají především rodiče, kteří tak dobíjejí kredit svým dětem.

Tím ovšem výčet škála možností zdaleka nekončí – kredit lze pořídit také v prodejnách Globus, BILLA, ROSSMANN a Electro World, sázkových kancelářích Tipsport, či pomocí terminálů CCS a e-va.

Doufáme, že nabízené varianty vyhoví všem potřebám zákazníkům a uskutečněný krok se jich dotkne jen v minimální míře.


| Diskuse | Tiskové zprávy