Strategické partnerství Infinity a ESET

23. 3. 2011 20:38    Rubrika: Tiskové zprávy

Strategické partnerství Infinity a ESET

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost Infinity a ESET se rozhodly zahájit strategické partnerství v oblasti bezpečnostních řešení. Produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus patří mezi technologickou špičku a získávají pravidelně velké množství ocenění a certifikátů od prestižních testovacích organizací, které jsou nejlepším důkazem stability a kvality bezpečnostních řešení pro firemní zákazníky.

V návaznosti na započaté partnerství připravujeme v rámci roadshow prezentaci technologických novinek společnosti ESET a jejich zkušenosti s odvrácením hrozeb směřujících ze sociálních sítí. Termíny této infrastrukturní roadshow ve třech lokalitách naleznete na stránce http://www.infinity.cz/Stranka/partnerske-akce

Představení ESET Smart Security 4 Business Edition

Komplexní řešení – ESET Smart Security 4 plně integruje Antivirus, Antispyware, Firewall, a Antispam do komplexního bezpečnostního řešení.

Centrální správa síťové bezpečnosti – ESET Remote Administrator umožňuje vzdálenou instalaci a správu klientských stanic z jednoho místa.

Proaktivní ochrana před hrozbami – skenovací jádro monitoruje chování podezřelých aplikací a zabraňuje útokům již na počátku.

ESET Remote Administrator – jednoduché spravování desítek až stovek koncových instalací z jediné konzole a to s vysokým stupněm automatizace.


| Diskuse | Tiskové zprávy