ESET - nová verze Mail Security pro MS Exchange

4. 4. 2011 20:26    Rubrika: Tiskové zprávy

ESET vydal novou verzi Mail Security pro Microsoft Exchange Server s vylepšeným antispamem

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

ESET, lídr v proaktivní ochraně před počítačovými hrozbami, oznámil vydání produktu ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server ve verzi 4.3 pro firemní zákazníky. Aktualizace, která nabízí vylepšenou antispamovou technologii, je k dispozici pro všechny zákazníky ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server.
„ESET se kontinuálně soustředí na rozvoj všech svých produktů, proto přicházíme s ještě lepším antispamovým řešením a s nástroji pro lehčí ovládání,“ uvedl Pavel Luka, ředitel pro technologie společnosti ESET. „Bezpečnost elektronické pošty je počáteční obranou proti epidemiím malwaru, spamovým útokům či phishingu. ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server poskytuje rychlou a spolehlivou ochranu elektronické pošty s minimální zátěží pro firemní sítě,“ dodal.
ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server poskytuje proaktivní ochranu před novými hrozbami bez potřeby čekat hodiny či celý den na aktualizaci. Software zatěžuje systém minimálně a lehko se instaluje.
Mezi hlavní inovace produktu patří:
• Vylepšený antispam
• Nastavení citlivostních hranic antispamu – precizněji definované aktivity antispamové složky ve třech úrovních
• Automatické vyloučení – automatická detekce a vyloučení kritických serverových souborů ze skenování
• Spojení licencí – automatické spojení dvou a více licencí se stejným zákaznickým menu
• Spam log – zobrazuje odesílatele, adresáta, spamové skóre, klasifikuje důvody a vykonané úlohy antispamového enginu
• Greylisting log – zobrazuje odesílatele, adresáta a vykonané úlohy. Zobrazuje status až do ukončení přerušeného spojení
• Upravený prohlížeč logů – umožňuje vyhledávání a filtrování v logách
• Propracovanější strom nastavení pro intuitivní navigaci
Pro více informací navštivte http://www.eset.cz/cz/firmy/produkty/mail-exchange/.
Podle analytické společnosti IDC patří ESET mezi dvacet největších světových poskytovatelů bezpečnostního softwaru pro korporace a zároveň je nejrychleji rostoucí společností v tomto segmentu. Celkově produkty ESET používá téměř 140 milionů uživatelů na světě. ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server využívá oceňované jádro NOD32 Antivirus 4 ThreatSense, které je nejefektivnější proaktivní technologií pro odhalování virů a jiného malwaru. Integrované antispamové řešení odstraní ze zpráv malware a zabrání průniku nevyžádané pošty.


| Diskuse | Tiskové zprávy