EA - The Sims 3 Hrátky osudu

5. 4. 2011 21:20    Rubrika: Tiskové zprávy

Nejnovější dodatek pro populární herní sérii The Sims 3 přinese nové aktivity, oslavy, dramata a kreativní možnosti v každé fázi života od dětství až po dospělost

EA - The Sims 3 Hrátky osudu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Začněte objevovat radosti i strasti každé etapy života a načerpejte bohaté životní zkušenosti. Divize EA Play společnosti Electronic Arts dnes oznámila vývoj dodatku The Sims 3™ Hrátky osudu*, jehož uvedení do prodeje je plánováno na letošní jaro. Obsah nejnovějšího datadisku pro The Sims 3, nejlépe prodávanou hru pro PC roku 2009**, umožní hráčům naplno prožít nejveselejší a nejdůležitější momenty lidského života od dětství až do dospělosti.
„Dodatek The Sims 3 Hrátky osudu obsahuje nové herní prvky a předměty, které
si naše komunita fanoušků už dlouho žádala. Jde například o patrové postele, nákladné svatby či krize středního věku,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia EA The Sims. „Představte si, že třeba nastražíte na kamaráda pastičku na záchodě, proměníte svého imaginárního přítele ve skutečnou osobu, uspořádáte předsvatební rozlučku se svobodou a vytvoříte si tak nádherné vzpomínky pro pozdní věk vašich simíků.“
The Sims 3 Hrátky osudu nabídne hráčům vše od různých druhů oslav až po nová životní dramata, během nichž budou moci dát průchod své kreativitě. Pomocí kamery ve hře budou sledovat a zachycovat důležité okamžiky života simíků a pomocí nového systému paměti nahrávat a sdílet jejich vzpomínky na stránkách portálu www.TheSims3.com či sociální sítě Facebook***.
Na začátku se octnou v dětském světě nekonečné představivosti, kde na ně čekají hodiny tance, provádění lumpáren s imaginárními kamarády nebo malá velká dobrodružství v domečcích v koruně stromu ve třech tématických podobách: kosmická loď, dřevěná chata či princeznin zámek. Poté se jejich pozornost přesune k bouřlivým rokům dospívání, provázeným zlomyslným nastražováním pastí na záchodě, barvením vlasů nebo zvoněním na zvonky sousedů, soupeřením o titul královny či krále závěrečného školního plesu anebo divokými domácími večírky, když rodiče vytáhnou paty z domu.
Poznají také nové kreativní možnosti se zbrusu novou sadou pro amatérské chemiky, při jejímž používání to ovšem bude chtít trochu opatrnosti, jinak se simík promění v ducha. V dospělosti si pak simíci budou moci dosyta vychutnávat svobody. Mohou pořádat rozlučkové večírky se svobodou, plánovat fantastické svatby a potýkat se s krizemi středního věku, během nichž dojde na změnu image, účesu a tak podobně. The Sims 3 Hrátky osudu obohatí životy simíků o nové možnost a aktivity a učiní je mnohem zajímavějšími.
Další informace o titulech The Sims 3 Hrátky osudu a The Sims 3 naleznete na oficiálních stránkách www.TheSims3.com. The Sims 3 Hrátky osudu s věkovým hodnocením PEGI 12+ vyvíjí studio The Sims. Dění okolo The Sims 3 můžete sledovat i na oficiální česko-slovenské komunitní stránce na Facebooku na http://www.facebook.com/sims3czsk.
*Pro hraní je vyžadována hra The Sims 3 pro PC/MAC.
**Podle údajů NPD pro Severní Ameriku a Evropu, Chart-track UK, Gfk France, Gfk Spain, Gfk-MCC Germany a interní odhadů EA.
*** Platí podmínky a omezení. Podrobnosti na zadní straně obalu.

Tiskové zprávy

Diskuse