T-Mobile: t-music Majáles 2011

21. 4. 2011 13:28    Rubrika: Tiskové zprávy

t-music Majáles 2011 zve k návštěvě

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

- Soutěž o tři iPhony 4 a dalších 50 cen
- Výhoda pro zákazníky T-Mobile – při objednání lístku prostřednictvím mobilního telefonu pivo zdarma

T-Mobile se stal generálním partnerem open air festivalů pod názvem t-music Majáles 2011. Příznivci hudby se tak mohou těšit na přední české kapely, mezi nimiž nebude chybět Vypsaná Fixa, Divokej Bill, Wohnout, Chinaski, Tata Bojs nebo Skyline. Zákazníci T-Mobile při nákupu lístku v mobilu získají navíc na akci pivo zdarma.

Festivaly, jejichž náplní je především bohatý hudební program, proběhnou ve čtyřech různých městech: 22. 4. v Hradci Králové, 29. 4. v Brně, 30. 4. v Plzni a 6. 5. v Praze. Návštěvníci mohou ušetřit až 20 % vstupného včasným nákupem.

V rámci festivalů bude probíhat i řada pestrých doprovodných aktivit. Například v pondělí 18. dubna odstartovala SMS soutěž, v které mohou účastníci získat přes padesát zajímavých cen. Absolutní vítěz získá iPhone 4 s tarifem Bav se na celý jeden rok zdarma, stříbrná a bronzová příčka pak rozhodně neurazí s iPhone 4 a Twist kartou s kreditem ve výši 400 Kč. Dalších padesát výherců se může těšit na CD kapely Chinaski, kvalitní trička nebo čepice s kšiltem.

Praktická bude i služba „Festival Lockers“, což je úschovna, která pomůže od starostí s cennostmi, doklady, klíči nebo oblečením a batůžky. Zajistí tak návštěvníkům větší pohodlí a klid v průběhu celé hudební akce. Pro zákazníky T-Mobile je tato služba zdarma, ostatní pak zaplatí poplatek ve výši 50 Kč.

Dalším zajímavým hracím prvkem, který zpestří návštěvu festivalu, budou majálesové svatby na 24 hodin. Půjde o zábavný obřad, během kterého může libovolný pár uzavřít svatbu na 24 hodin. Jde samozřejmě jen o „zkoušku nanečisto“, která nemá žádné právní důsledky.

A co musí udělat ten, kdo chce hrát o iPhone? Pravidla soutěže jsou velmi jednoduchá: soutěž stačí aktivovat prostřednictvím SMS ve tvaru MAJALES START, odeslanou na číslo 900 11 03. Následně začnou chodit kvízové otázky, na něž se musí co nejrychleji odpovědět. Jde tedy o nejkratší čas mezi zadáním a odpovědí, šanci na výhru tak mají i ti, co se do soutěžního klání zapojí v pozdějších dnech. Cena jedné SMS činí 3 Kč s DPH. Soutěž končí 6. května 2011, vítězové budou obesláni textovou zprávou.

Více informací na www.t-music.cz/majales


| Diskuse | Tiskové zprávy