Nintendo zlevňuje Wii i vybrané hry

6. 5. 2011 17:39    Rubrika: Tiskové zprávy

NINTENDO PŘICHYSTALO NOVÝ MARIO KART WII PAK A UVÁDÍ "NINTENDO SELECTS" PRO CHYTRÉ SPOŘIVÉ ZÁKAZNÍKY

Nintendo zlevňuje Wii i vybrané hry

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

S blížícími se letními prázdninami oznamuje společnost Nintendo nové palety softwarových titulů pro konzoli Nintendo Wii, nazvané Nintendo Selects. Na trhu se objeví 20. května 2011 a nabídne výběr populárních her pro Wii, vhodných pro celou rodinu, s výhodným poměrem kvality a ceny*.

A co více, ve stejný den se začne prodávat i nový Mario Kart Wii Pak, vhodný pro nové hráče. Balení bude obsahovat konzoli Wii v bílé barvě, ovladač Wii Remote™ Plus, přídavný ovladač Nunchuk™, volant Wii Wheel™ a kopii hry Mario Kart Wii™.

Zároveň Nintendo oznamuje, že 20. května 2011 sníží cenu již prodávaného balíku Wii Sports Resort Pak, který obsahuje konzoli Wii v černé barvě, ovladač Wii Remote Plus, přídavný ovladač Nunchuk a kopie her Wii Sports a Wii Sports Resort™ na jednom disku.

Hry zařazené do výběru Nintendo Selects nabízejí herní zábavu pro celou rodinu. Mezi tyto hry patří tituly Wii Sports™, WarioWare™: Smooth Moves, Mario Strikers™ Charged Football a Animal Crossing™: Let's Go To The City.

Hra Wii Sports představuje nový způsob zábavy. Nabízí pět různých sportovních zážitků: tenis, bowling, golf, box a baseball. Každý z těchto sportů využívá odlišným způsobem vlastností pohybového ovladače Wii Remote, který zprostředkovává přirozený, intuitivní a realistický pocit při hraní. Pusťte se do akce s populární sportovní hrou, která vás zabaví a kterou si oblíbíte rychleji než byste švihli tenisovou raketou.

Titul WarioWare: Smooth Moves obsahuje více než 200 bleskurychlých mikroher, které se ovládají máváním, třesením a poskakováním s ovladačem. Díky tomu se interaktivní zábava dostává na zcela novou úroveň. Jediné, co potřebujete, abyste se stali šampióny, je ovladač Wii Remote a co nejlepší a nejrychlejší pohyby vlastního těla. Se stovkami mikroher a s pomocí ovladače Wii Remote si promáváte a prošviháte cestu k vítězství.

Mario se ve hře Mario Strikers Charged Football vydává na fotbalové hřiště a s sebou přináší na Wii svůj vlastní styl "bojového fotbalu". V tomto pokračování hry Mario Smash Football využíváte při hraní vlastností ovladačů Wii Remote a Nunchuk k získávání míče, skórování nechytatelnými střelami i k ovládání brankářů, kteří předvádějí úžasné zákroky.

Ve hře Animal Crossing: Let's Go To The City můžete strávit den povídáním s přáteli, být workoholikem nebo si zvolit životní tempo někde mezi těmito stavy. Relaxujte u rybaření, sázejte stromy a květiny, objevujte artefakty z prastarých světů, zírejte na hvězdy, zkrášlujte si domov, podívejte se na show nebo si udělejte jméno jako provozovatelé aukční síně. Všechno je to jen na vás!

Již 20. května si hráči v celé Evropě budou moci užít hodiny skvělé zábavy pro celou rodinu s hrami z výběru Nintendo Selects a novým balíkem Mario Kart Wii Pak.
Pro více informací navštivte internetové stránky www.mojenintendo.cz.


| Diskuse | Tiskové zprávy