Fujitsu představuje první projektor v notebooku

8. 6. 2011 16:40    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Fujitsu představila jako první na světě nejnovější zařízení pro obchodní profesionály – projektor zabudovaný do modulární šachty notebooku. Vyjmutelný Fujitsu Bay projektor je připraven k použití během několika sekund. Nepotřebujete tak žádný externí projektor nebo kabely k tomu, abyste mohli sdílet snímky, tabulky nebo virální YouTube videa s kolegy nebo přáteli.

Fujitsu představuje první projektor v notebooku

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Nový projektor do notebooků funguje téměř na každém povrchu. Jas a úhelné zkreslení jsou nastavitelné přímo přes vestavěná tlačítka. Technologie laserového paprsku poskytuje vysoký kontrast a barevnou hloubku pro zajištění ostrého a jasného obrazu. Bay projektor je navíc tišší a odolnější než tradiční projektor.

„Nastavení je velmi jednoduché – projektor je připraven k použití, jakmile je celá jeho jednotka o velikosti DVD mechaniky zacvaknuta do modulární šachty,“ říká Jan Šplíchal, produktový manažer společnosti Fujitsu Technology Solutions a dodává: „Fujitsu Bay projektor bude na českém trhu k dispozici od července, a to pro notebooky Fujitsu Lifebook P771 a LIFEBOOK S761. Cena se bude pohybovat kolem 12.000,- Kč“.

Projektor pro notebooky tak dále rozšiřuje využitelnost modulární šachty pro notebooky LIFEBOOK. Pokud se projektor nepoužívá, je snadné jej vyjmout a nahradit ho například druhou modulární baterií nebo multifunkční jednotkou DVD Super.

Projektor pro notebook má například pro obchodní cestující další využití – na konci dlouhého dne plného schůzek může být využit jako osobní kino v hotelovém pokoji.

Dieter Heiss, ředitel systémů pro pracoviště společnosti Fujitsu Technology Solutions dodává: „Snad každý uživatel notebooků zná situaci, kdy přijede na důležitou schůzku připraven přednést prezentaci a zjistí, že projektor chybí, je rozbitý, nebo prostě nekompatibilní s jeho notebookem. Nový Bay projektor řeší tuto situaci a promítání obrázků přímo z notebooku je navíc velmi pohodlné. Očekáváme tak, že se náš nový projektor rychle stane nezbytným příslušenstvím pro manažery.”


| Diskuse | Tiskové zprávy