Logitech C615 - cestovní webkamera s HD rozlišením

15. 6. 2011 20:24    Rubrika: Tiskové zprávy

S novou HD webkamerou Logitech můžete natáčet video na Mac i PC na cestách

Logitech C615 - cestovní webkamera s HD rozlišením

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Webová kamera Logitech HD Webcam C615 má skládací provedení, dokáže natáčet v HD rozlišení a má potřebné kabely
– v kontaktu tak můžete být kdykoli a kdekoli

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila uvedení přenosné webové kamery Logitech® HD Webcam C615, která umožňuje snadno provádět videohovory a zaznamenávat obraz ve vysokém rozlišení (HD) i na cestách – ať již budete na narozeninové oslavě nebo na obchodní cestě, a to na platformách PC i Mac. Webová kamera má skládací provedení vhodné pro přenášení, funkci automatického zaostřování a lze jí otáčet v rozsahu 360 stupňů, a díky těmto vlastnostem vám dává příležitost zachytit více situací na video v plném HD rozlišení, ať už se ocitnete kdykoli a kdekoli.
Můžete snadno být v neustálém kontaktu s přáteli, rodinou a spolupracovníky, protože webová kamera Logitech HD Webcam C615 umožňuje uskutečňovat videohovory v rozlišení HD 720p přes Skype™, FaceTime® pro Mac, Logitech Vid™ HD a Windows Live™ Messenger, volat s obrazem je možné také pomocí Yahoo!® Messenger, iChat, AOL® Instant Messenger (AIM®) a dalších oblíbených aplikací pro okamžité zasílání zpráv. Navíc lze jedním kliknutím poslat HD videoklipy a fotografie na Facebook™, video můžete uploadovat i na YouTube™ a Twitter a snadno tak své zážitky sdílet s ostatními. Abyste při natáčení měli ještě větší volnost, dodává se tato webová kamera s prodlužovacím USB kabelem v délce 90 cm a její konstrukce umožňuje připevnit ji na stativ, takže můžete zaznamenávat video z jakékoli vyhlídky nebo místa, které se vám bude líbit.
„Dobře víme, jak důležité pro dnešní cestovatele je zůstat v kontaktu, ať vyrážejí za prací nebo zábavou, a máme proto radost, že jim můžeme nabídnout webovou kameru s HD rozlišením, která zjednodušuje videotelefonování a sdílení videí, když jste na cestách,“ řekl Joerg Tewes, viceprezident a generální ředitel divize spotřebních video produktů společnosti Logitech. „Webkamera Logitech HD Webcam C615 je navržena pro maximální všestrannost použití, ať ji budete chtít využívat pro jakýkoli účel. Je vybavena vším potřebným, abyste mohli natáčet v HD hned po jejím vybalení, a nabízí editační funkce jak pro uživatele počítačů Mac, tak i PC.“
Webová kamera Logitech HD Webcam C615 je vybavena vestavěným automatickým zaostřováním, jež pomáhá zajistit, aby váš obraz byl vždy dokonale ostrý – i v případě záběrů z extrémní blízkosti – a vestavěn je i mikrofon, který potlačuje nežádoucí hluk pozadí, aby vám nerušil videohovory. S touto nejnovější webovou kamerou značky Logitech uživatelé mohou také snímat fotografie se softwarově rozšířeným rozlišením 8 megapixelů, zatímco vestavěná technologie Logitech Fluid Crystal™ pomáhá, aby video bylo plynulejší, fotografie ostřejší, aby obraz měl bohatší barvy a zvuk byl čistší i v podmínkách skutečného světa.
Cena a dostupnost
Očekává se, že webová kamera Logitech HD Webcam C615 bude v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 1960 Kč. Podrobnější informace o webových kamerách společnosti Logitech a jejich dostupnosti v různých místech světa můžete získat na adrese www.logitech.com/webcams.


| Diskuse | Tiskové zprávy