EA Shadows of the Damned - psychopunkový akční thriller

23. 6. 2011 12:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Electronic Arts a japonské vývojářské studio Grasshopper Manufacture oznámily zahájení prodeje titulu Shadows of the Damned™. Autorsky se na něm podíleli proslulí tvůrci Suda51 (No More Heroes), Šindži Mikami (Resident Evil) a hudební skladatel Akira Jamaoka (Silent Hill), kteří spojili drsný akční styl s prvky psychologicky komplikovaného příběhu a představili skutečně unikátní podobu pekla.

EA Shadows of the Damned - psychopunkový akční thriller

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Již nyní si hra získává pozornost kritiků a herních médií z celého světa – za všechny uveďme Game Informer a jeho hodnocení 9,25 z 10 s dovětkem „Shadows of the Damned je výlet do pekla, jaký stojí za to absolvovat“, či GamesMaster UK, který o hře hovoří jako o „kýčovitém punkrockovém útoku na všechny smysly“ a uděluje jí 90 %.

Shadows of the Damned je silně ovlivněna grindhouse stylem a zavede hráče do šíleného podzemního světa, plného zkázy a utrpení. Hráči musí v roli profesionálního lovce démonů Garcii Hotspura ovládnout sílu světla, aby mohli zachránit milovanou Paulu ze spárů pána démonů. Manipulací se světlem a tmou na pozadí různých prostředí a scénářů hledají nové způsoby zdolávání nelítostných nepřátel a řeší obtížné hlavolamy. Tímto pekelným dobrodružstvím hráče doprovází Johnson, bývalý démon se schopností transformace do početného arzenálu modifikovatelných zbraní. S nimi získá Garcia sílu k účinnému boji se zatracenci a záchraně Pauly.

Titul Shadows of the Damned ze studia Grasshopper Manufacture je v prodeji ve verzích pro videoherní a zábavní systém Xbox 360® a počítačový zábavní systém PlayStation®3. Další informace o Shadows of the Damned naleznete na oficiálních stránkách http://www.ea.com/cz/shadows-of-the-damned.


| Diskuse | Tiskové zprávy