HP WorkPlace360 pro správu počítačů

28. 6. 2011 20:46    Rubrika: Tiskové zprávy

Služby HP WorkPlace360 výrazně zjednodušují správu počítačů

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Díky novému řešení HP mohou firmy automatizovat správu počítačů a ušetřený čas věnovat inovacím

Společnost HP uvádí na trh služby HP WorkPlace360 Services, které představují automatické, škálovatelné řešení pro správu podnikových počítačů. Zákazníkům pomůže omezit hlavně komplikovanost sítí, složitou administraci a zároveň sníží provozní náklady.
K nákupu, sestavení, nasazení a podpoře počítačové infrastruktury potřebují firmy značné zdroje a kapitálové výdaje. Díky službám HP WorkPlace360 mohou firmy v obojím výrazně ušetřit – toto standardizované řešení zjednodušuje správu a snižuje náklady v průběhu celého životního cyklu podnikových počítačů.
Nová služba HP šetří čas a snižuje komplikace spojené s údržbou počítačů; zároveň umožňuje IT pracovníkům věnovat se inovacím a zvyšovat agilnost firmy.
Řešení HP WorkPlace360 je plně spravovaná, globální IT služba divize HP Enterprise Services, která umožňuje zákazníkům z řad firem:
— zvýšit produktivitu IT pracovníků rychlým nasazením služeb a technologií odpovídajících konkrétní roli každého uživatele,
— zajistit automatickou distribuci nových verzí softwaru a oprav podle předpisů,
— omezit riziko bezpečnostních hrozeb zabezpečovacím softwarem a vzdáleným monitorováním,
— zjednodušit modernizaci technologií, neboť HP přebírá odpovědnost za nahrazování hardwaru,
— zlepšit energetickou udržitelnost modernizací na nejnovější energeticky úsporné technologie; HP zajistí ekologickou likvidací staršího zařízení,
— získat maximální užitek z rozpočtů na IT nahrazením kapitálových výdajů provozními výdaji díky modelu předplatného, kdy klienti platí jen za to, co spotřebovávají, a přidávají služby na pracovišti svým vlastním tempem.
„Organizace se snaží odstranit komplikace spojené s IT infrastrukturou, které zatěžují pracovníky a nepříznivě ovlivňují náklady i produktivitu,“ řekl Brandt Faatz, viceprezident pro WorkPlace Services v divizi HP Enterprise Services. „S ucelenými službami HP WorkPlace360 mohou klienti obejít omezení podnikových počítačů, aniž by se potýkali s nárazovými výkyvy nákladů nebo pracovní zátěže.“
Služby WorkPlace360 Services přinášejí zákazníkům komplexní portfolio špičkových zařízení, softwaru, služeb a globálních operací společnosti HP. Řešení HP WorkPlace360 je aktuálně k dispozici ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku, Brazílii a 18 evropských zemích. V České republice budou k dispozici během několika nejbližších týdnů. Další informace o portfoliu HP Workplace Services jsou k dispozici na webu www.hp.com/go/workplace360.
HP WorkPlace360 Services jsou součástí strategie Instant-On Enterprise, která ve světě nepřetržité konektivity umožňuje využívat technologie při veškeré spolupráci se zákazníky, zaměstnanci, partnery a občany.


| Diskuse | Tiskové zprávy