Lenovo ThinkCentre Edge 91z - nejtenčí all-in-one desktop

28. 6. 2011 13:36    Rubrika: Tiskové zprávy

ThinkCentre Edge 91z - první z řady AIO New Edge

Lenovo ThinkCentre Edge 91z - nejtenčí all-in-one desktop

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění


Společnost Lenovo představuje all-in-one (AIO) desktopový počítač ThinkCentre Edge 91z – první PC z rodiny ThinkCentre Edge, která spojuje propracovaný image, užitečné funkce a extrémní produktivitu do malého kompaktního modelu. ThinkCentre Edge 91z vybavený procesory Intel Core i druhé generace debutuje jako jeden z nejvýkonnějších a při tloušťce pouhých 2,5 palců také jako jeden z nejtenčích AIO na trhu. To jej činí ideálním zařízením pro malé a střední podniky a výkonné profesionály, kteří ocení styl a vysoký výkon.
„Řada společností obrací svou pozornost na all-in-one (AIO) desktopy, aby mohla kreativně vybavit prostorově omezené kanceláře, my jsme rozšířili naši řadu firemních AIO tak, aby uspokojila jejich osobní potřeby,“ řekl Jaroslav Rakušan, Think 4P/Distribution Manager společnosti Lenovo. „Nový ThinkCentre Edge 91z tak přináší pro malé a střední podniky počítače s bezkonkurenční kombinací stylu a obsahu, které překonávají ostatní počítače jak co do výkonu a rychlého bootování, tak i co do provozuschopnosti a ceny.“
Supertenký AIO
All-in-one ThinkCentre Edge 91z se může pochlubit 21,5palcovým displejem s Full HD rozlišením. Zatímco displej nabízí uživatelům příznivý vizuální dojem, jeho rámeček – nejtenčí ve své třídě – pomáhá, aby se vešel i do těch nejužších pracovních prostor.
Pohodlná volitelná bezdrátová klávesnice s komfortními ostrůvky kláves se zasouvá úhledně pod AIO a doplňuje jeho minimalistický vzhled. Tento kompaktní design pomáhá ušetřit až 70 procent prostoru na rozdíl od kombinace tradičního počítače typu tower a LCD monitoru.
Užitečné vlastnosti a funkce
Používání AIO je bezstarostné a intuitivní, a to díky propracovaného designu - od bezdrátové klávesnice odolné proti polití, ovládacích tlačítek umístěných na čelní ploše a možnosti montáže na stěnu pro podporu více displejů.
Výkonný a multimediální AIO
Co se výkonnosti týče, ThinkCentre Edge 91z AIO je plně vybavený už od samotného základu. Díky certifikaci Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro Windows 7 naběhne o 30 procent rychleji než neoptimalizované modely. Tento AIO vyzbrojený procesory až Intel i5 Quad Core, s možností až 8 GB DDR3 paměti a volitelně 1GB diskrétní grafikou ATI, je jedním z nejvýkonnějších Business AIO.
AIO ThinkCentre Edge 91z rovněž nabízí prvotřídní multimediální zážitky. S podporou HDMI a volitelnou Blu-ray DVD mechanikou jsou videa ve vysokém rozlišení reprodukována ve velmi dobré kvalitě. Uživatelé mohou také streamovat videa na velkém displeji s použití WiFi a chatovat s přáteli díky zabudované webové kameře.

Cena a dostupnost
ThinkCentre Edge 91z bude k dispozici na českém trhu od července. Cena ještě nebyla stanovena.

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.


| Diskuse | Tiskové zprávy