The Sims Medieval - Pirates and Nobles bude v srpnu

8. 7. 2011 17:52    Rubrika: Tiskové zprávy

PIRATES AND NOBLES ROZŠIŘUJE THE SIMS MEDIEVAL

The Sims Medieval - Pirates and Nobles bude v srpnu

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

První balíček dobrodružství pro The Sims Medieval bude k dispozici v srpnu 2011

Divize EA Play společnosti Electronic Arts dnes odhalila vývoj The Sims Medieval™: Pirates and Nobles s vydáním stanoveným na srpen 2011. Chystaný balíček dobrodružství nabídne hráčům nové úkoly, výpravy za poklady a stovky dalších předmětů pro jejich středověká království.

„Tento první balíček dobrodružství pro The Sims Medieval poskytne hráčům větší volnost ve způsobu, jakým chtějí hrát, což je jeden z hlavních rysů celé série The Sims,“ uvedl Scott Evans, generální manažer studia The Sims. „Lidé, kteří dávají přednost lineárnějšímu formátu hry, zde najdou nové úkoly a ambice království, zatímco ostatní se mohou těšit na volné zkoumání středověkého života.“

The Sims Medieval: Pirates and Nobles obsahuje nové varianty a možnosti řešení všech herních aspektů. Příběh začíná ve chvíli, kdy do království přicházejí piráti z Aarbyvillu a šlechta z Tredonie. Krátce poté se začíná odvíjet kolotoč šermířských soubojů, milostných afér, velkých dobrodružství i záhad. Příznivci hrdinských misí ocení nové zábavné výpravy vycházející z původní hry – např. hledání fontány mládí nebo ochrana království před zlým čarodějem.

Válka mezi Tredonií a Aarbyvillem otevírá přístup k novým ambicím a možnostem, jejichž prostřednictvím mohou hráči dále rozvíjet své říše. Vybrat si k tomu mohou kohokoli - od krále či královny přes rytíře až po prostého kováře - a postavu na dané dobrodružství náležitě připravit. Novým a velmi atraktivním prvkem je hledání pokladů. S pomocí mapy a lopaty se hráči mohou dostat k vzácným a dobře ukrytým pokladům se zajímavými odměnami pro postavy hrdinů. Mezi další nové objekty patří například mučící křesla nebo ptáci, které lze pojmenovat a cvičit.

V balíčku The Sims Medieval: Pirates and Nobles najdou hráči množství předmětů s pirátskou a šlechtickou tématikou k vyšperkování jejich legendárních mečů nebo ozvláštnění královské svatby. Další nové charakteristické předměty lze používat k odměňování či trestání. V rámci vylepšení může hrdinu nyní doprovázet nový společník v podobě sokola či papouška. A pokud se objeví nějaký obzvláště neposlušný simík, pak jej hráči mohou pořádně potrápit v mučícím křesle.

Titul The Sims Medieval: Pirates and Nobles vyvíjí studio The Sims ve verzi pro PC/Mac s plánovaným datem vydání v srpnu 2011. Další informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.TheSimsMedieval.com nebo česko-slovenské facebookové stránce www.facebook.com/thesims.czsk.

  • Pro hraní je nutná základní hra The Sims Medieval pro PC/Mac

| Diskuse | Tiskové zprávy