Polycom CX7000 pro Microsoft Lync

27. 7. 2011 16:15    Rubrika: Tiskové zprávy

Polycom CX7000 pro Microsoft Lync

Polycom CX7000 pro Microsoft Lync

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Několikaleté strategické partnerství společností Polycom a Microsoft v oblasti vývoje a implementace systémů pro sjednocenou komunikaci již přineslo uživatelům řadu pokročilých inovativních end-to-end řešení, která jim poskytují vysoce efektivní nástroje pro komunikaci, telepresence a vzdálenou spolupráci.

Společnost Microsoft si uvědomuje významné přínosy této dlouhodobé úspěšné spolupráce a v červnu letošního roku udělila společnosti Polycom ocenění "2011 Microsoft Unified Communications Innovation Partner of the Year".

Ze strany společnosti Polycom se konkrétně jedná o integraci jejích špičkových řešení pro audio/video komunikaci, vzdálenou spolupráci a telepresence s nejnovějšími produkty společnosti Microsoft, jako je především Microsoft Communications Server "14". V závěru minulého roku Polycom oznámil rovněž podporu platformy Microsoft Lync, která spolupracuje s kancelářským balíkem Microsoft Office. Současně Polycom nabídl komfortní IP konferenční telefon Polycom CX3000, který je optimalizován právě pro použití v rámci řešení sjednocené komunikace společnosti Microsoft a platformy Lync.

Stávající nabídka řešení Polycom určených pro prostředí Microsoft Unified Communications byla v červenci tohoto roku dále rozšířena, když společnost Polycom představila produkt Polycom CX7000 Unified Collaboration System, který bude uveden na trh v průběhu čtvrtého čtvrtletí tohoto roku.

Polycom CX7000 je první videokonferenční telepresence systém určený pro konferenční místnosti, který byl vyvinut speciálně za účelem plné kompatibility s platformou Microsoft Lync. Uživatelům tak nabízí vyspělé možnosti pro audio/video komunikaci a vzdálenou spolupráci v excelentní HD kvalitě v rámci Microsoft Unified Communications. Stejně jako u předchozích produktů řady Polycom CX je důraz kladen na snadno použitelné uživatelské rozhraní, jež v sobě obsahuje jednotný přístup ke komunikačním službám typu video/hlas, IM/presence a různým typům konferenčních služeb.

Více informací o partnerství společností Polycom a Microsoft v oblasti sjednocené komunikace můžete získat na stránkách http://www.gestocomm.cz/gesto-communications-kategorie-voip-telefony-polycom-pro-microsoft-unified-communications.htm

Podrobnější informace o Polycom CX7000 naleznete v tomto dokumentu http://www.polycom.com/global/documents/products/voice/datasheets/cx7000-datasheet.pdf


| Diskuse | Tiskové zprávy
Sdílej: