Logitech Wireless Touch Keyboard K400

11. 8. 2011 11:37    Rubrika: Tiskové zprávy

Logitech uvádí novou bezdrátovou klávesnici s touchpadem

Logitech Wireless Touch Keyboard K400

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 přináší skvělé ovládání notebooku i tehdy, když je připojený k TV

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila klávesnici Logitech® Wireless Touch Keyboard K400, která poskytuje uživatelům pohodlné bezdrátové ovládání počítače nebo notebooku připojeného k televizoru. Díky bezdrátovému dosahu až 10 metrů nabízí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 snadné ovládání jak v situaci, kdy používáte notebook samotný, tak tehdy, kdy je připojen k televizoru a vy jej můžete ovládat z pohodlí vaší pohovky.

Klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je určena speciálně pro lidi, kteří připojují notebook k televizoru, aby si vychutnali svůj oblíbený multimediální obsah na větší obrazovce. Vestavěný 3,5palcový touchpad umožňuje intuitivní ovládání kurzoru vertikálním i horizontálním směrem a eliminuje potřebu samostatné myši.

„S naší novou klávesnicí Logitech Wireless Touch Keyboard K400 si lidé mohou připojit svůj notebook k televizoru, měnit hlasitost videa na YouTube, pozastavit svou prezentaci fotografií z dovolené nebo tweetovat o filmu, který si právě stáhli, a to vše s pomocí jediného elegantního pomocníka," řekl Thibauld Nolf, evropský produktový manager společnosti Logitech pro klávesnice a komba. „Díky bezhlučným klávesám s nízkým profilem je navigace i psaní velmi snadné, ať už surfujete po internetu nebo píšete e-mail svému příteli.“

Na rozdíl od podobných produktů, které vyžadují složité instalace softwaru a konfigurace, u klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je nastavení jednoduché - stačí zapojit malý přijímač Logitech Unifying do USB portu a můžete začít pracovat. Navíc můžete na tento jediný přijímač kromě klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400 připojit až pět dalších kompatibilních zařízení. Uživatelé se mohou z tohoto pohodlného bezdrátového ovládání těšit až po dobu jednoho roku, aniž by se museli obtěžovat s výměnou baterií. Elegantní klávesy s nízkým profilem jsou příjemné a nevydávají téměř žádný zvuk. Díky výrazným, jasně bílým znakům jsou snadno čitelné i ve spoře osvětleném obývací pokoji. Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je kompaktní klávesnice, která nedělá kompromisy v oblasti uživatelského pohodlí, a když ji zrovna nepoužíváte, snadno ji někam uklidíte, protože jí lze postavit i vertikálně.

Cena a dostupnost

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je v Evropě k dispozici od srpna 2011 za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč. Více informací o této klávesnici najdete na stránkách www.logitech.com.


| Diskuse | Tiskové zprávy