ZyXEL FSG1100HN - optický router pro TriplePlay

16. 8. 2011 10:02    Rubrika: Tiskové zprávy

ZyXEL představuje nový optický router FSG1100HN pro TriplePlay aplikace

ZyXEL FSG1100HN - optický router pro TriplePlay

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Společnost ZyXEL představuje optický WiFi router FSG1100HN. Jde o koncové zařízení pro FTTH sítě s vestavěným 100 Mbps optickým portem. Podporuje 802.11n technologii pro skvělý výkon a široké pokrytí. S rychlostí 150 Mbps zařízení poskytuje vysokou přenosovou rychlost dat a multimediální přenosy.

Hlavní benefity:

  • P2P optické připojení na bázi IP pro rychlý přístup k internetu
  • QoS optimalizuje aplikace citlivé na časovou prodlevu
  • Technologie 802.11n pro extrémní přenosovou rychlost a pokrytí
  • Ekologické tlačítko pro zapnutí a vypnutí bezdrátové sítě
  • Snadné připojení optického kabelu k vestavěné koncové jednotce

Vlastnosti FSG1100HN:

Integrované internetové služby na optickém připojení ZyXEL FSG1100HN má optické rozhraní WAN 100Base, obsahuje integrovaný čtyřportový switch Ethernet 10/100 Mbps a navíc podporuje bezdrátovou síť LAN ve standardech 802.11b/g/n (1x1). Zařízení pracuje nejenom jako koncová jednotka optické sítě, ale také jako výkonný router.

Quality of Service (QoS) pro služby triple play a řízení šířky pásma

FSG1100HN podporuje technologii QoS. Poskytovatel může svobodně navrhnout svá pravidla QoS a přiřadit vysokou prioritu kritickým aplikacím jako např. IPTV nebo VoIP. Vhodná aplikace pravidel QoS zvyšuje produktivitu sítě a kvalitu dodávaných služeb.

Technologie 802.11n pro extrémní přenosovou rychlost a pokrytí

FSG1100HU podporuje bezdrátovou technologii 802.11n, která nabízí vysokou přenosovou rychlost a velké pokrytí. S rychlostí až 150 Mbps zajistí FSG1100HN stabilní a spolehlivé vysokorychlostní připojení pro dodávku multimediálních služeb. Technologie 802.11n eliminuje mrtvé zóny a efektivně rozšiřuje pokrytí ve srovnání se staršími bezdrátovými standardy. FSG1100HU je zpětně kompatibilní se staršími zařízeními Wi-Fi s certifikací IEEE 802.11b/g.

Tlačítko pro vypnutí bezdrátové sítě: snadný způsob, jak šetřit

Bezdrátový vysílač na jednotce FSG1100HU můžete podle potřeby vypnout tlačítkem a tak šetřit přírodu i náklady. Vypnutí bezdrátového vysílače nemá žádný vliv na další funkce routeru, který je dále plně funkční.

Podpora různých optických rozhraní pro snadnou instalaci

Vestavěná koncová optická jednotka (Fiber Termination Unit) šetří poskytovatelům čas při instalaci routeru. Je možné volit z různých typů optických rozhraní WAN (simplex nebo duplex); poskytovatel tak může zvolit typ, který se nejlépe hodí do jeho infrastruktury, což v konečném součtu znamená rychlou instalaci a cenově efektivní provoz (TCO).


| Diskuse | Tiskové zprávy