Logitech G300 - myš pro PC hráče

22. 8. 2011 20:13    Rubrika: Tiskové zprávy

Design pro praváky i leváky přináší vyšší výkon a lepší ovládání na dlouhé hodiny hraní

Logitech G300 - myš pro PC hráče

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Logitech představuje herní myš G300 pro PC hráče

Design pro praváky i leváky přináší vyšší výkon a lepší ovládání na dlouhé hodiny hraní

Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila nejnovější přírůstek své proslulé G-řady herních produktů, myš Logitech ® Gaming Mouse G300. Myš byla navržena tak, aby PC hráčům dodala náskok před jejich protivníky, a obsahuje devět programovatelných ovládacích prvků, čímž umožňuje hráčům přesunout příkazy z klávesnice na tlačítka myši, která jsou lépe na dosah.

Kromě toho vám Logitech ® Gaming Mouse G300 umožní uložit až tři profily hry nebo hráčů na vestavěnou paměť přímo v myši, takže můžete spustit myš bez softwaru nebo ji dokonce připojovat k různým počítačům bez nutnosti pokaždé měnit konfiguraci. Uživatelsky nastavitelné podsvícení umožňuje přiřadit ke každému profilu jednu ze sedmi barev, takže snadno zjistíte, který profil právě používáte. Navíc má myš univerzální design a je stejně pohodlná v pravé i levé ruce.

„Myš Logitech ® Gaming Mouse G300 je ideální pro PC hráče, kteří chtějí využít její inteligentní funkce a získat tak skutečnou výhodu ve hře," řekl Chris Pate, ředitel marketingu herních produktů společnosti Logitech. „Ať už potřebujete více programovatelných tlačítek pro hry MMO, větší přesnost při míření na nepřátele ve hrách FPS, nebo hledáte kompaktní a pohodlný tvar, který vám zpříjemní hodiny hraní, tato myš má v sobě všechno."

Optický senzor myši Logitech ® Gaming Mouse G300, který má rozlišení 2500 dpi vhodné pro hráče, sleduje pomalé i rychlé pohyby na mnoha různých typech povrchu, takže i velmi jemným posunem ruky provedete přesně tu akci, kterou chcete. Kromě toho, s použitím drag-and-drop softwaru můžete snadno nastavit myš Logitech ® Gaming Mouse G300 přesně tak, jak chcete. Program také spolupracuje s klávesnicemi a headsety z G-řady, takže si můžete vytvořit makra jen jednou a pak je sdílet s ostatními zařízeními této řady.

Cena a dostupnost

Myš Logitech Gaming Mouse G300 by měla být dostupná v Evropě v září za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč. Více informací najdete na stránkách www.logitech.com.


| Diskuse | Tiskové zprávy