Tiskárny Canon PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150

25. 8. 2011 01:03    Rubrika: Tiskové zprávy

Novinky jsou ideální pro studenty a rodiny, kteří hledají jednoduché a intuitivní řešení. Obě multifunkce jsou vhodné pro tisk dokumentů, webového obsahu i pro snadný a rychlý tisk fotografií

Tiskárny Canon PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Kompaktní, stylové a cenově dostupné: Nové tiskárny PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150

Společnost Canon představila elegantní kompaktní All-In-One tiskárny PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150. Novinky jsou ideální pro studenty a rodiny, kteří hledají jednoduché a intuitivní řešení. Obě multifunkce jsou vhodné pro tisk dokumentů, webového obsahu i pro snadný a rychlý tisk fotografií. Tiskárny PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 kombinují nízkou cenu s výjimečnou kvalitou technologií Canon pro zpracování obrazu. Uživatelům umožňují efektivní použití kdykoli a jakkoli.

Novinky jsou ideální volbou pro uživatele s omezeným rozpočtem, kteří ale nechtějí přijít o poslední novinky. PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 nabízí přístup k pokročilým funkcím tiskáren PIXMA, včetně tisku z Full HD videa (Full HD Movie Print) a Easy-WebPrint EX, pro inteligentní tisk přímo z webu. PIXMA MG3150 obsahuje také funkci automatického oboustranného tisku (Auto Duplex Print) a podporuje Wi-Fi. Nové aplikace Canon Easy-PhotoPrint (pro zařízení se systémy iOS a Android) umožňuje tisknout z mobilních zařízení a zároveň do nich skenovat.

Kvalita tiskáren PIXMA pro každého uživatele

Modely využívají kazety Canon FINE, které jsou vybaveny novou technologií inkoustu pro lepší reprodukci barev na běžném papíře. Pro časté používání jsou inkoustové kazety nyní také ve velikosti XL, což šetří oproti běžným kazetám náklady v případě velké vytíženosti. Novinky využívají pigmentovou černou a barevné dye-based inkousty, takže se perfektně hodí pro tisk dokumentů i fotografií. Technologie tiskové hlavy FINE s minimální velikostí kapiček 2pl v kombinaci s maximálním rozlišením tisku 4800 dpi zaručuje krásné fotografie.

Štíhlé a kompaktní

Stylové a efektivní PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 jsou kompaktnější než předchozí modely zejména díky novému designu FastFront, který umožňuje zakládání papíru i inkoustových kazet z přední strany. Uživatelé tak již nepotřebují mít přístup k horní nebo zadní straně tiskárny a mohou tiskárnu umístit ke stěně nebo na polici, kde je méně místa.

Funkce Quick Start umožňuje téměř okamžité uvedení zařízení do chodu a uživatelé tak mohou začít ihned provádět potřebné operace, aniž by museli vyčkávat, než se tiskárna zahřeje. PIXMA MG3150 představuje také novou aplikaci ECO informace, která umožňuje sledovat, jaké úspory papíru a CO2 přináší použití automatického oboustranného tisku.

Web na dosah ruky

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 obsahují funkci Easy-WebPrint EX pro tisk webových stránek bez zbytečné spotřeby papíru a inkoustu, přesně dle potřeby uživatele. Funkce je vhodná například pro studenty, kteří pracují na projektech či úkolech. Intuitivní software umožňuje zkombinovat více webových stránek a následně je pomocí funkce Auto Clip vytisknout na jeden list papíru. Jedním kliknutím lze také přizpůsobit tisk velikosti papíru. Vše pro inteligentní tisk z webu.

Bavte se, buďte kreativní

Nové multifunkce PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 přináší ještě více možností pro práci s obrázky. Funkce tisku z Full HD videí umožňuje vytisknout vzácné okamžiky zachycené na digitální zrcadlovky nebo digitální kompakty Canon ve Full HD rozlišení.

Uživatelé PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 umožňují fotografie obohatit o různé kreativní efekty, jako je například Merge Frames, který kombinuje různé snímky a vytváří v tištěných fotografiích dojem pohybu. Funkce Layout Print umožňuje uživatelům vybrat krátký videoklip a vytvořit komiksový příběh.

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 obsahují snadno ovladatelný software Easy-PhotoPrint EX, který umožňuje uživatelům popustit uzdu fantazii a využít různé šablony pro tisk fotografií a tvorbu kalendářů nebo alb. Nově jsou k dispozici i zábavné filtry, které umožňují na vybrané fotografie použít zábavné a kreativní efekty, včetně Rozmazání pozadí, Rybího oka, Měkkého zaostření, Miniatury a Fotoaparátu na hraní.

Dostupnost

PIXMA MG2150 a PIXMA MG3150 budou k dispozici v celé Evropě od listopadu 2011.

PIXMA MG2150 – hlavní vlastnosti:

 • Foto All-In-One zařízení: Tisk, kopírování a skenování fotografií a dokumentů v pohodlí domova
 • Kompaktní a stylový design FastFront
 • Tisk ve kvalitě fotolaboratoře s minimální velikostí kapiček 2pl s technologií kazet FINE a maximálním rozlišením až 4800 dpi
 • Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 8,4 černobílých obrázků za minutu a 4,8 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT)
 • Bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 44 vteřin
 • Systém ChromaLife 100 pro fotografie s životností přes 100 let
 • Inteligentní tisk z webu s Easy-WebPrint EX
 • Tisk fotografií z HD videí

PIXMA MG3150 – hlavní vlastnosti:

 • Photo All-In-One zařízení s Wi-Fi a funkcí automatického oboustranného tisku: Tisk, kopírování a skenování
 • Kompaktní a stylový design FastFront
 • Tisk ve kvalitě fotolaboratoře s minimální velikostí kapiček 2pl s technologií kazet FINE a maximálním rozlišením až 4800 dpi
 • Rychlý tisk dokumentů: Přibližně 9,2 černobílých obrázků za minutu a 5,0 barevných obrázků za minutu (ISO ESAT)
 • Bezokrajový tisk 10 x 15cm fotografií za přibližně 44 vteřin
 • Systém ChromaLife 100 pro překrásné fotografie s dlouhou životností
 • Tisk odkudkoliv z domu díky vestavěné Wi-Fi
 • Funkce automatického oboustranného tisku
 • Tisk fotografií z HD videí

| Diskuse | Tiskové zprávy