Lenovo DO Tour truck v devíti evropských zemích

27. 8. 2011 12:57    Rubrika: Tiskové zprávy

Na palubě čeká návštěvníky zkušený personál, zábava a nové tablety, notebooky, all-in-one počítače a další produkty z dílny společnosti Lenovo nabité nejnovějšími technologiemi.

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Připojte se k Lenovo DO Tour

Společnost Lenovo slavnostně zahajuje sedmatřicetidenní roadshow po devíti evropských zemích s názvem „Lenovo DO Tour“. Speciálně upravený truck v barvách společnosti Lenovo startuje svoji cestu v polské Varšavě a dále navštíví Českou Republiku, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko a Turecko. Na palubě čeká návštěvníky zkušený personál, zábava a nové tablety, notebooky, all-in-one počítače a další produkty z dílny společnosti Lenovo nabité nejnovějšími technologiemi. Lenovo DO Truck v České republice zastaví ve čtyřech městech:

  • 6. září v Ostravě před OC Futurum
  • 10. září u prodejny Alza.cz v pražských Holešovicích
  • 11. září u OC Olomouc City v Olomouci
  • 13. září u Galerie Vaňkovka v Brně.

„DO Tour je součástí strategie společnosti Lenovo, zaměřující se na tzv. „DOers“, tedy zákazníky, kteří využívají počítač či notebook nejen k zábavě, ale i k uskutečnění těch nejsmělejších myšlenek a nápadů k cestě za svými sny a ambicemi, ať už jde o mladé podnikatele, firemní obchodníky či studenty,“ říká Emese Biro, Marketing Manager pro Východní Evropu a Turecko. „Prostřednictvím DO Tour chceme umožnit všem zájemcům vyzkoušet si naše nejnovější produkty a technologie, včetně notebooků, all-in-one počítačů, nebo zbrusu nových tabletů, které právě představujeme v Evropě.“

Lenovo očekává, že v rámci 37 dnů a 17 měst uvidí prezentaci desetitisíce návštěvníků včetně stovek obchodních partnerů a novinářů. Na každé ze zastávek trucku budou mít návštěvníci možnost:

  • osobně si vyzkoušet nejnovější produkty Lenovo
  • nechat si poradit od odborníků
  • využít akčních nabídek na vybrané modely
  • zahrát zajímavé hry a soutěžit o atraktivní ceny

Připojte se osobně, či virtuálně

Cestu trucku včetně informací o novinkách v rámci DO Tour je možné sledovat online. Návštěvníci se na www.lenovodotour.com mohou mimo jiné zapojit i do zábavné soutěže. Soutěžící si mohou vybrat z 9 úkolů souvisejících s tématy jako je Životní prostředí, Technologie, Zábava, Umění & Design, Výkon& Rychlost či Reklama. Na vítěze čeká nespočet atraktivních cen od společnosti Lenovo, hlavní výhrou je pak týdenní zájezd do Pekingu. Stránky jsou k dispozici v angličtině a v jazykových mutacích všech států, které truck navštíví, tedy i v češtině.

Tiskové zprávy

Diskuse