Inovace monitorů Philips 2011

30. 8. 2011 23:02    Rubrika: Tiskové zprávy

Philips ErgoSensor je úplně nová technologie, která zvýší ergonomii pracoviště. Nový LightFrame v kombinaci s designem série MODA bude určitě velkým lákadlem a jedinečný 3D herní monitor společnosti Philips posouvá hraní na novou úroveň.

Inovace monitorů Philips 2011

TISKOVÁ ZPRÁVA - v původním znění

Inovace monitorů Philips 2011: Zdravé pracoviště, super modré světlo a 3D hraní

Světová premiéra Philips ErgoSensor, nový LightFrame, monitor pro 3D hraní

IFA Berlin, 2. – 7. září, hala 22, stánek 101

Společnost MMD Monitors & Displays připravuje uvedení nové série monitorů Philips a nových technologií na letošní výstavě spotřební elektroniky IFA Berlín. Philips ErgoSensor je úplně nová technologie, která zvýší ergonomii pracoviště. Nový LightFrame v kombinaci s designem série MODA bude určitě velkým lákadlem a jedinečný 3D herní monitor společnosti Philips posouvá hraní na novou úroveň.

Tváří v tvář ergonomickému trenažéru

Nové monitory Philips vybavené ErgoSensorem budou na IFA k vidění vůbec poprvé. Tato unikátní technologie rozpoznává polohu, v jaké uživatel za monitorem sedí. Může mu tak pomoci zlepšit ergonomii pracoviště. ErgoSensor pomocí zabudované CMOS kamery s procesorem analyzuje polohu tváře uživatele vůči monitoru. Takto získaný obraz je následně zpracovaný softwarem určeným k analýze vztahu lidí a jejich nejbližšího okolí. Jeho doporučení mohou následně zmírnit bolesti zad, hlavy či jiných souvisejících problémů.

Potěšení pro oči

Jako další novinku představí Philips monitory z elegantní série MODA vybavené exkluzivní technologií LightFrame. LightFrame je rámeček okolo monitoru, který vydává jemné modré světlo snižující únavu očí. V jedinečné kombinaci právě s designem MODA tak tyto nové 16:9 monitory odrážejí nejnovější digitální trendy. Jejich elegantní rám v černo-bílém provedení a stylový a pevný stojan z nich činí skutečné potěšení pro oči.

3D hraní

Na veletrhu se představí také novinka pro hráče – 27“ Full HD 3D monitor Philips. Pomocí speciálních brýlí, které jsou součástí balení, může hráč ihned vstoupit do nové dimenze hraní. Monitor je zároveň vybaven nejnovějšími zobrazovacími technologiemi pro co nejpříjemnější herní zážitky.

Všechny monitory mohou zájemci vidět na stánku Philips v hale 22, stánek 101.


| Diskuse | Tiskové zprávy